Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 2 Chirurdzy Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Chirurdzy (2005)

Deszcz

Raindrops Keep Falling On My Head 44m
8,9 1 446
ocen
8,9 10 1 1446
Chirurdzy
powrót do forum s2e1

Witam. mam pytanie....
jestem po odcinku 2x01... troche mi sie zacial w trakcie i nie rozumiem jednej kwestii. o czym rozmawial Burke z szefem wszystkich szefow :) w pokoju po operacji przywracania do zycia szefa baru. wtedy mi sie zacielo. a pozniej scena w barze jak dziewczyny gadaja i christi oznajmia ze burke ja rzucil.... byla bym wdzieczna za wyjasnienia.... z gory dzieki

ocenił(a) serial na 10
martini_scbr

Webber tłumaczył Burke'owi, że wybrał jego na zastępcę, bo są do siebie podobni z charakteru, praca jest dla niego na pierwszym miejscu. Mówi mu, że na pewno świetnie się bawi, jest szefem wszystkich, nie martwi się o to, że nie ma przyjaciół. Dodatkowo (według szefa) Prestona nie obciążają sprawy zawodowe (i to jest najśmieszniejsze, bo Burke spotykał się wtedy z Christiną). Dlatego w następnej scenie Preston przekonuje Yang, że najlepiej będzie, jak się rozstaną, bo to przeszkadza im w życiu zawodowym.
W barze Christina tłumaczy Mer, że szpital nie zgadza się na aborcję, jeśli pacjentka nie wyznaczy osoby kontaktowej, która będzie tam na wszelki wypadek i odwiezie po wszystkim do domu. Yang zapisała Grey i dlatego powiedziała jej o ciąży. Później mówi Meredith, że Burke z nią zerwał i Mer obejmuje Christinę:)
Mam nadzieję, że pomogłem.

tom_evans

Rewelacja.....
Bardzo, ale to bardzo dziękuję.... :)
Domyślałam się mniej więcej, ale później tego już nie poruszają więc nie wiadomo....
Jeszcze raz dziękuję :D

ocenił(a) serial na 10
martini_scbr

Jestem maniakiem "Chirurgów", więc jak jeszcze gdzieś zatnie ci się odcinek, to pisz:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones