Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 12 Chirurdzy Sezon 12, Odcinek 22
Odcinek Chirurdzy (2005)

Mama Tried

44m
8,3 484
oceny
8,3 10 1 484
Chirurdzy
powrót do forum s12e22

Czy ktoś może mi wyjaśnić jakim cudem Arizona śmiga w sukience i szpilkach? Gdzie proteza?

ocenił(a) serial na 8
Mloda1234

To samo pytanie zadano pod postem aktora grającego Hunta, na fb. I niektórzy piszą, że Arizona miała przecież dobraną bardzo realistyczną protezę, dzięki której mogła śmigać w szpilkach i rzeczywiście pamiętam któryś odcinek z poprzednich sezonów, w którym miała tę protezę i mogła założyć szpilki, niestety w ostatnim epizodzie ta noga wygląda na bardzo realną, widać, że to nie proteza. Wydaje mi się, że twórcy tak się zaaferowali dramą, którą mieli wyprodukować, że zapomnieli o takim "szczególe", jak to, że Arizona nie ma jednej nogi. :P

ocenił(a) serial na 9
Coffie_eMka89

ojj wątpię by zapomnieli. myślę, że skoro wiadomo, że arizona ma realistyczne protezy i chodziła na obcasach nie silili się na to by jej łydki jakoś drastycznie zmieniać czy bawić się w efekty specjalne na zielonym tle. łydki mają nieco inny kolor niż reszta ciała (bardziej żółty, tak mi się wydaje), który można uzyskać za pomocą rajstop. w tej scenie nie chodziło o to by uwydatnić jej "niepełnosprawność"

ocenił(a) serial na 8
nadinterpretator

Ależ oczywiście, że chodziło o coś innego, niż pokazanie jej niepełnosprawności. Zauważ jednak, że Arizona chodzi i porusza się zbyt naturalnie. I to wcale nie kwestia wprawy i ćwiczeń. :) niemniej jednak, wcale mi to nie przeszkadza. Mogliby nawet zacząć ocierać się o wątki magiczne czy sf, sprawić, że noga by jej magicznie odrosła, a i tak pozostałabym wierną fanką serialu. :P

ocenił(a) serial na 9
Mloda1234

A propos najnowszego odcinka, trochę to smutne, że tak rozbiła się rodzina Callie i Arizony. Zadziwia mnie Callie, sztuczki jakich użyła przeciwko Robbins i fakt, że zdecydowała się rzucić swoją karierę w Grey-Sloan bo jej nowa, mdła, dziewczyna się przeprowadza na rok. Geez, seriously?

ocenił(a) serial na 8
nadinterpretator

Owszem, Callie grała bardzo nieczysto. Co aż mnie dziwi. Rozumiem nerwy, stres i wielką chęć wygranej, ale choćby ze względu na to, co je łączyło wcześniej, nie powinna. To było po prostu zwykłe skur****ństwo. Callie bardzo się zmieniła. To nie ta sama Callie, którą znamy.
Uważam, że odpowiednia mama wygrała. Nie ma znaczenia, która z nich była biologiczną matką. Wiele osób twierdzi, że Arizona nie miała prawa otrzymania opieki, tylko ze względu na geny. Prawda jest taka, że prawnie miała takie same prawa, jak Callie, bo adoptowała Sofię. Adopcyjni rodzice w świetle prawa są równi tym biologicznym. Sędzia dokonał słusznego wyboru. Arizona pokazała, że dba o dobro ich córki, że tylko to się dla niej liczy, by Sofia była zdrowa, szczęśliwa i bezpieczna. Callie natomiast kierowała się tylko swoim dobrem. Nie interesowało jej to, że Sofia ma tu przyjaciół, że jest w miejscu, które zna i kocha, że ma zajęcia dodatkowe, które uwielbia i zmiana, zaczynanie wszystkiego od nowa w obcym miejscu może mieć zły wpływ na jej córkę. Liczyła się tylko Penny, popęd seksualny Callie i jej kaprys. Wcale nie myślała o dziecku.
Dziwi mnie też fakt, że znając Penny tak krótko i tak krótko z nią będąc, tak chętnie chciała za nią jechać na drugi koniec kraju i rezygnować ze swojej dotychczasowej kariery, a dla Arizony, która w tamtym okresie była miłością jej życia, nie chciała wyjeżdżać do Afryki.

ocenił(a) serial na 9
Coffie_eMka89

zgadzam się w 100% i wciąż nie rozumiem, co takiego ma ta cała Penny. Jest nudna jak flaki z olejem...

nadinterpretator

pewnie teraz nie wyjedzie, bo przecież nie zostawi córki dla kochanki

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

Na pewno nie wyjedzie. Będzie chciała przekupić jakoś Arozonę, zbliżyć się do niej, by jednak mieć jakiś wpływ na decyzje dotyczące Sofii. Tak mi się przynajmniej wydaje. Albo zrozpaczona popełni samobójstwo. Nie wiem, ale podobno Ramirez opuszcza serial, więc jakoś będą musieli się jej "pozbyć".

ocenił(a) serial na 8
Coffie_eMka89

A będzie więcej sezonów ? bo mnie się wydaje ,że to już koniec

ocenił(a) serial na 8
Iwona2313

Będzie na pewno jeszcze jeden sezon. :) aktor grający Alexa, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że przedłużył kontrakt na kolejny sezon.

Mloda1234

według mnie nawet na najlepszej protezie nie byłoby możliwe chodzenie na szpilkach tak jak ona to robiła oraz za bardzo ta noga wygląda zbyt realistycznie.

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

A ja z trochę innym pytaniem :) Czy Arizona (tzn. aktorka grająca Arizonę) jest w ciąży?

Falka86

w czasie nagrywania była, urodziła 2 maja córkę

ocenił(a) serial na 8
Mloda1234

I wydaje mi się, że aktorka grająca Arizonę jest w ciąży, bo ciągle ją zasłaniali ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones