Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 10 Chirurdzy Sezon 10, Odcinek 23
Odcinek Chirurdzy (2005)

Nic mi nie wychodzi

Everything I Try to Do, Nothing Seems to Turn Out Right 43m
8,5 871
ocen
8,5 10 1 871
Chirurdzy
powrót do forum s10e23

Odcinek 10x23

ocenił(a) serial na 6

Co sądzicie na temat tego odcinka?
Mnie się on średnio podobał, jedyny fajny moment to pożegnanie Murphy, nawet się wzruszyłam
kiedy Webber z nią rozmawiał. Po za tym wiało nudą, szczególnie, że żegnamy Cristinę od dwóch,
trzech odcinków?
A jak Wam się podobało? :)

ocenił(a) serial na 9
Alicja_kosmitka

Najciekawszy był wątek Bailey, której hmm, "niedopatrzenie" ujrzało w końcu światło dzienne. Propsy dla Stephanie za podkoloryzowanie sytuacji, inaczej posypałyby się głowy, a tak skończyło się na tygodniowym zawieszeniu. Swoją drogą ciekawa ta metoda leczenia, może wkrótce będzie więcej balonowych dzieci ;)

Rzeczywiście przeciągając odejście Cristiny twórcy przedłużają nasze męki. Gdyby poukładać wątki w innej kolejności, ten odcinek spokojnie mógłby być finałowym. Był pocałunek Yang i Owena, odejście Murphy, zapowiedź powrotu Alexa (?), zobaczyliśmy też dziecko Japril, no i propozycja wyprowadzki Shepardów do Waszyngtonu. Jeśli znów pozbawią nas kogoś z pierwotnej obsady, to oglądalność na pewno spadnie.

ocenił(a) serial na 6
karmik14

Ponoć w następnym odcinku ma być jakiś atak terrorystyczny, pewnie kogoś uśmiercą, w sumie jak ma odejść Shane to może jego ;) Chyba jednak nie będzie przeprowadzki do stolicy, choć przyznam kuszące by to było, prawie nikt by z pierwotnej obsady nie pozostał ;)
Mam nadzieję, że kolejny odcinek będzie lepszy od tego ostatniego i że będzie się tam więcej działo.

ocenił(a) serial na 7
Alicja_kosmitka

Atak terrorystyczny? Znowu? Była już przecież strzelanina, której skutki ciągnęły się przez jakieś 2-3 sezony. Tęsknię za Chirurgami, w których pokazywali ciekawe przypadki. Brakuje mi też rozwoju bohaterów, mam wrażenie, że komuś już brakuje pomysłów na ten serial i mimo, że dalej go oglądam, to nie jest już jak dawniej oglądanie z zapartym tchem, a raczej już tylko z przyzwyczajenia.

ocenił(a) serial na 5
Tookasumi

ja mam tak samo, mam odczucie że ten sezon kręcili na siłę i nie mieli na niego pomysłu.Wg mnie na na tym sezonie powinni zakończyć serial bo bez Christiny to już nie będzie to samo.

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Z tego co czytałam gdzieś, nie pamiętam teraz gdzie, bo było to jakieś dwa miesiące temu, Ellen Pompeo podpisała umowa na dodatkowe dwa sezony 11 i 12. Ale przyznam, że z dwojga złego wolałbym, żeby to ona odeszła niż Sandra Oh. Ale to moje "pobożne życzenia tylko" :-) . Do dzisiaj brakuje mi postaci Lexie Grey.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones