Chicago Fire (2012)
Chicago Fire: Sezon 8 Chicago Fire sezon 8, odcinek 9
odcinek Chicago Fire (2012)

Magia przyjaźni

Best Friend Magic 41m
8,5 100
ocen
8,5 10 1 100
Chicago Fire
powrót do forum s8e9

29 minuta Casey and Gabby.. i ta piosenka w tle Andrea Bocelli.. Time To Say Goodbye.. czy to było definitywne pożegnanie??

ocenił(a) serial na 10
mikaa112

Nie wiem. Co prawda to był bardzo piękny moment tego odcinka, przepełniony wieloma emocjami, nostalgią, sentymentem do przeszłości.
Ja osobiście bardzo chciałabym ponownie zobaczyć Gabi na ekranie ChF, gdyż lubiłam tę aktorkę, więc już zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Przyjaźniła się z Shay, więc już zawsze będzie łącznikiem z osobą Leslie. I tak samo jak ja, marzeniem Dawson było zostać strażakiem, więc przede wszystkim za to, miała u mnie ogromnego plusa.
A jeżeli chodzi o Casey, chciałabym by nadal był w kontakcie z byłą żoną, ale najbardziej kibicuję mu, by w końcu zakochał się w Brett. A może już coś do niej czuje ??

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones