PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 802
oceny
8,0 10 1 13802
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Dla mnie jest to fantastyczny serial, choć taki właśnie intensywny. Jak przez parę dni pooglądam to muszę przerwę sobie zrobić, ale ogólnie jest genialny. Podoba mi się też to, że się nie ciągnie , jak niektore inne tego typu produkcje. Gdzieś na tym forum widziałam, że ktoś zarzucał scenarzystom "urywanie" wątków lub szybkie kończenie danej kwestii. A mnie to właśnie odpowiada, dzięki temu cały czas czuć taką świeżość, brak zalatywania "obyczajówką" , czego nie cierpię. Jednym słowem fantastyczny, jestem po dwóch sezonach i nie widzę spadku formy:)

ocenił(a) serial na 10
memphis67

Właśnie dopiero po 2 sezonach. Obejrzyj 3....bo też jest cudny i nadal bardzo wzruszający.
Dla mnie tak samo jest to fantastyczny serial. Odkąd zaczęłam oglądać go, gdy zaczął lecieć na Tvp1....ten serial zmienił moje życie na lepsze. Od tamtej pory przede wszystkim, nie lubię, ale uwielbiam i kocham pomagać ludziom i tak samo chcę być strażakiem, bo uważam, że to przepiękny zawód. Jestem mega fanką tego serialu i bardzo mocno go kocham. Gdy oglądam każdy kolejny odcinek, czuje jakbym sama znalazła się za kamerą i oglądała go na żywo bez żadnego nagrywania, bo czuję, tak jakby to nie był serial....tylko jakaś mała kamerka, która po cichu nagrywa ich życie zawodowe, jak zarówno i prywatne. Tak jakby oni istnieli na prawdę i byli tymi prawdziwymi ratownikami, a nie tylko, jak w serialu na niby nimi są. Po prostu tak ich traktuję, nie jak aktorów, tylko tych prawdziwych, autentyczych ludzi. Zawsze oglądam to z ogromnym uśmiechem na twarzy, a gdy trzeba to i płaczę, wtedy kiedy i oni płaczą. I to jest niesamowite :-)
Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

to moj ulubiony serial i zgadzam sie z toba w 100 procentach masz super gust,super,jestem na 7 sezonie i pd i med zosły mi do obejzenia,teskine za gabby bo była moją ulubioną,ale pod koniec popsuli tą postać niestety.jakie seriale jeszcze oglądałas i uwielbiasz,moze masz jaks liste.to jest moja Np.
Chicago fire!!!
Chicago PD
Chicago Med
The Vampire Diaries
Buffy The Vampire Slayer
Beauty and the Beast
Dark Angel
That 70's Show
Roswell
Tru Calling
JEZIORO MARZEN
KOCHANE KOLOPOTY
Friends
Charmed
Veronica Mars
Hart of Dixie
12 monkeys
HIMYM
BBT
Greys anatomy
Sabrina nastoletnia czarownica
Moonlight
Witches of East End
A Discovery of Witches
Eye Candy
ONE TRE HILL!!!
I jest ich jeszcze troche a nawet sporo
Te seriale są ekstra
a znasz i polecasz te seriale
Mentalist
Kosci
SAVING HOPE
CHUCK
bo sie nad nimi miedzy innymi zastanawiam
pozdrawiam serdecznie
milego nia zyczy wielka fanka chicaog fire i ogolnie one chicaog

ocenił(a) serial na 9
memphis67

zgadzam się w 100%z tym co napisałeś memphis67!!! poszczególne wątki trwają 2,3 może 4 odcinki i to jest świetne! Coś się wydarza, dobrze sie nie skończy i juz kolejny wkracza. Ja ten serial zaczęłam oglądać w przerwie między 5 a 6 sezonem Housa i na początku dziwne było dla mnie to że jak ktos ma złamaną nogę to ona jest po prostu złamana i nic więcej :D Ale szybko się z tego wyleczyłam. Mega wciągający serial!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones