PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765479}

Chance

7,1 2 273
oceny
7,1 10 1 2273
Chance
powrót do forum serialu Chance

Jeśli myślicie, że pierwszy był świetny, to szczęki Wam opadną przy drugim. Nieco zmieniono klimat - jest mniej noir, a więcej akcji. Nie oznacza to bynajmniej, że serial ucierpiał, czy stał się bardziej infantylny, jak to się często zdarza, o nie!

Nie mogę wyjść z podziwu, dialogi też świetne, a ten który pisał teksty dla D, to po prostu mistrz. Jak się cieszę, że powstają jeszcze takie rzeczy i to w telewizji. Jak nie będzie trzeciego sezonu, to będę bardzo rozczarowana.

nikolatesla

Super, tylko nigdzie nie ma napisów do odcinka 4 i wyżej

ocenił(a) serial na 9
Gasza1910

Ja oglądałam w oryginale...sprawdziłam, to prawda, nie ma polskich napisów. Wielka szkoda.

Gasza1910

Są napisy do epizodów 5 i 6.

Gasza1910

Niestety na tym stanęło. Do ostatnich czterech odcinków nikt nawet nie zaczął robić napisów. Dobrze, że już leci na 13-stej ulicy z lektorem, na razie wyemitowany 2-gi odcinek. W ciągu dwóch miesięcy powinien być cały drugi sezon z lektorem. Pewnie szybciej niż w ogóle pojawią się napisy, bo średnio wychodzi po 2,5 miesiąca za napisy do jednego odcinka.

perun_6

Wiem i też zacząłem "zbierać" odcinki z lektorem. Nie lubię, ale co poradzić?

nikolatesla

oglądam, Nie mogę się nadziwić,że serial tak mało popularny, jest po prostu genialny. Wielogatunkowy, hermetyczny, momentami paraliżujący w oczekiwaniu na kolejną minutę, dialogi są mega, postacie wyjątkowe. Trudny w odbiorze i zdecydowanie nie jest to typowy serial do chipsow i piwa ale dla bardziej ambitnego widza pozycja obowiązkowa

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Zgadzam się z każdym słowem! A jak zagrany, łooo. Te sceny, kiedy idzie dialog, a usta milczą - ciekawy chwyt. Jeszcze czegoś takiego nie widziałam.

nikolatesla

Zgadzam się w zupełności. Drugi sezon miażdży!

nikolatesla

Drugi sezon podoba mi się jeszcze bardziej Zwłaszcza, że pewna denerwująca blondyna już nie występuje ....^_^

nikolatesla

Ktoś coś wie, czy będzie trzeci sezon?

nikolatesla

Nie było poprzedniego pytania. Serial został wycofany.

ocenił(a) serial na 7
nikolatesla

Manual jak nie być w życiu ceepom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones