PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800897}

Cena namiętności

Siyah Beyaz Aşk
8,5 380
ocen
8,5 10 1 380

Cena namiętności
powrót do forum serialu Cena namiętności

Siyah Beyaz Ask

ocenił(a) serial na 8

ile odcinków ma serial

ocenił(a) serial na 10
andbart1

serial jest na bieżąco emitowany w Turcji, więc liczba odcinków będzie zależała od oglądalności

ocenił(a) serial na 10
andbart1

Dzisiaj w Turcji emitowany jest 14 odcinek- 19.00 czasu polskiego. 13 zostało już przetłumaczonych na polski (angielski, rosyjski, hiszpański). Polecam, zupełnie inny serial, fantastyczny!

LauraMichalina

Potwierdzam, serial jest świetny, mamy tragiczną postać głównego bohatera , mafię, porachunki, miłość. Wszystko , co dobry serial powinien posiadać.Zachęcam do oglądania

ocenił(a) serial na 8
Elza49

A dokładnie o czym jest fabuła serialu?

lady_emma

Nie sposób opisać fabuły w dwóch słowach, to serial o trudnej miłości "przedstawiciela świata przestępczego" i lekarki, która przez przypadek zostaje zabrana do jego ofiary, a tam widzi to, czego nie powinna i aby uratować życie zgadza się na ślub z człowiekiem, który miał ją zabić... A potem następuje ciąg przeróżnych zdarzeń , które pokazują zachowania ludzi, uwarunkowane tym, co przeżyli wcześniej i tym co przeżywają obecnie.
Trzeba popatrzeć, streścić się nie da

lady_emma

To jest fabuła? Ha, ha....

ocenił(a) serial na 8
LauraMichalina

Gdzie można obejrzeć serial z angielskimi napisami?

lady_emma

Na facebooku na stronie english-albanian-subtitles

ocenił(a) serial na 10
lady_emma

Można też z polskimi na grupie Czas na Tureckie lub Herbaciany Gang Serialoholików na fb :)

andbart1

Rzeczywiście serial jest świetny, gra aktora wcielającego się w główną rolę to prawdziwy majstersztyk, akcja jak ze skandynawskich kryminałów, najważniejsze są odczucia bohaterów i ich relacje z innymi ludżmi, a nie strzelaniny i rozboje. Nie oglądałam nigdy tureckich filmów, ale jeśli wszystkie są na tym poziomie to naprawdę warto.

ocenił(a) serial na 8
bacia2

Wszystkie tureckie seriale nie są na takim poziomie. SBA niestety na skutek kombinacji obniżył lot chociaż gra głównych aktorów nadal fascynuje. Polecam teraz inny serial , który od niedawna jest emitowany Dip czyli Dno ciekawa fabuła , świetne postacie

sola255

Opis fabuły i gatunek do mnie przemawia - Mam nadzieje ze TVP i ten serial wyemituje :)

andbart1

32 odcinki, każdy po 2,5 godziny :)

ocenił(a) serial na 7
AsiulkA

Chyba coś się Pani pomieszało z Interstation :) Tu odcinki trwają niecałą godzinę

Ania_625

To zależy czy ogląda się w wersji polskiej - pociętej czy oryginalnej-tureckiej ;)

ocenił(a) serial na 7
AsiulkA

Aha, ok, nie wiedziałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones