Celebrytka
powrót do forum 1 sezonu

Naprawdę niezły

ocenił(a) serial na 7

Koreańczycy mają niezwykły talent do tego, żeby nawet mocno ograne czy dosyć nudne motywy przedstawiać w świeży i wciągający sposób.
I w tym serialu po raz kolejny im się udało - płytki świat influencerów nie wydaje się zbyt fascynującym tematem, a jednak udało im się zrobić to tak, że trudno się oderwać od ekranu.

Jedynym zawodem był w moim odczuciu wątek miłosny - było go mało i nie był zbyt przekonujący, a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Nie wiem czy oglądasz dużo dram, ale oni już tacy są pruderyjni;-) W tym i tak było nieźle ;-D

ocenił(a) serial na 7
Elwira_Jastrzebska

Trochę ich już widziałam ;) I pruderyjność to jedno (chociaż żenujące sceny pocałunków kiedy facet całuje znienacka, a dziewczyna stoi jak słup, wciąż mnie nieco irytują ;) ), ale tutaj paradoksalnie ten wątek był bardzo mało istotny i bardzo mało wyeksponowany - na tyle, że zwłaszcza w jej wielkie uczucie trudno było uwierzyć, bo on powiedzmy że trochę jednak pokazywał tu i ówdzie, że mu zależy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones