Castle (2009-2016)
Castle: Sezon 7 Castle Sezon 7, Odcinek 18
Odcinek Castle (2009-2016)

Na linii ognia

At Close Range
6,9 279
ocen
6,9 10 1 279
Castle
powrót do forum s7e18

Odcinek 7x18

ocenił(a) serial na 7

Jak wrażenia po odcinku? :)

Mnie się odcinek podobał, wreszcie pokazali kogoś innego niż Kate i Castla, mogliśmy zobaczyć Rayana jako policjanta a nie pieska na usługach Beckett...
Co do samej sprawy, ciekawa choć jakoś nie lubię spraw powiązanych z polityką, ale nie powiem morderca mnie zaskoczył.
Minus- strasznie długo czekałam na napisy :(

Katyka

Co do mordercy, to w Castle'u jest tak, że zazwyczaj morderca pojawia się już w pierwszej (jednej z pierwszych) scen. Teraz ciekawi mnie jedynie przebieg sprawy a nie sam morderca, gdyż tego zwykle domyślam się na samym początku.
Osoby robiące napisy nie dostają za to pieniędzy. Robią to z własnej woli. I tak powinniśmy być im wdzięczni za to, że poświęcają swój czas i energię, chociaż w tym czasie mogliby robić coś innego.

ocenił(a) serial na 7
humalassa

Jasne, rozumiem jestem im bardzo wdzięczna za wgrywane napisów ;) Może źle sformowałam moją poprzednią wypowiedź- chodziło mi o to że po prostu kiedyś były napisy szybciej wgrywane i tyle, takie luźne spostrzeżenie.

ocenił(a) serial na 5
Katyka

Serial się popsul więc juz tak chętnie nie robi się napisow.

Katyka

Zgadzam się, że pokazali kogoś innego, to na pewno plus odcinka. Natomiast nie ukrywam, że jak dowidziałem się, że będzie on dotyczył Ryana to liczyłem, że pojawi się jego żona i córeczka, a tak to dla mnie epizod do zapomnienia.

Katyka

Zgadzam się to, ze skupili się na kimś innym, to na pewno plus tego odcinka. Nie ukrywam jednak, że kiedy dowiedziałem się, że odcinek będzie związany z Ryanem to liczyłem, że zobaczymy jego żonę i córeczkę, a tak to dla mnie epizod raczej do zapomnienia.

ocenił(a) serial na 7
gacek870

Też miałam nadzieję na rodzinkę, od urodzin małej nie widziałam ani jej ani mamusi :) Fajnie by było gdyby obie wbiły pewnego dnia na posterunek i narobiły małego zamieszania xD

ocenił(a) serial na 9
Katyka

Wg mnie był raczej nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones