Castle (2009-2016)
Castle: Sezon 3 Castle Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Castle (2009-2016)

Pod presją

Under the Gun
8,7 616
ocen
8,7 10 1 616
Castle
powrót do forum s3e3

s03e03

użytkownik usunięty

Epic episode. Jeden z najlepszych odcinków całego serialu. Każda, powtarzam, KAŻDA linia dialogowa była genialna. Do tego świetni przestępcy (z Randomem na czele, choć dziadek też był dobry), szukanie skarbów, trochę powagi (mogliśmy dowiedzieć się o przeszłości Beckett i zobaczyć ją z trochę innej strony niż zwykle) i naprawdę sporo humoru, a wszystko to zakończone zgrabnym finałem z puentą. Chyba nawet najlepszy odcinek...

Wiele w tym prawdy. Przestępcy byli wyjątkowi, a sekwencja rozmowy telefonicznej Beckett to perełka. Pomysł na scenę na cmentarzu też jest nie lada osiągnięciem. Nawet Alexis wniosła sporo ciekawych momentów. To jeden z najlepszych odcinków, z pewnością z pierwszej piątki.

ocenił(a) serial na 8
_LG_

Chyba mój ulubiony odcinek, oprócz tych z Daną Delany...
Dużo genialnych dialogów, świetna scena finałowa na cmentarzu i rozmowa Beckett i Royce'a przez telefon - byłam zszokowana, gdy takim spokojny, beznamiętnym głósem zapytała, czy go niemarzyli XD
Do tego scena z ucieczką dziadka - majstersztyk... Ksiądz i Random też byli nieźli :D
Niby już trzeci sezon, niby poziom powinien spadać, a tu taka perełka... To mnie utwierdza w przekonaniu, że Castle to serial, który warto oglądać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones