PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 900
ocen
7,6 10 1 26900
Castle
powrót do forum serialu Castle

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek, ostatni, ostatni. Jak zawsze w takich sytuacjach gdy kończy się serial, którego oglądanie stało się moim rytuałem rozwodzę się nad zakończeniem, tą ostatnią minutą, czasami mniej. Jescze nie wiem co sądzę i chyba to jest najgorsze.

ocenił(a) serial na 9
grampiana

Przykre jest rozstanie się z bohaterami z którymi spędziliśmy trochę czasu wiernie śledząc każdy odcinek. Jak dla mnie to scenarzyści nie byli gotowi na koniec, ten finał finałów wszytko było jakby robione na szybko- brakło co najmniej 1 odc. Za Bracken-em i jego świtą goniliśmy kilka sezonów, a tu Loksat się pojawia i już zostaje złapany. Nie powiem, ostatni odcinek był dobry jednak były lepsze. Cieszy mnie fakt że nie uśmiercili żadnego z głównych bohaterów i nadal oni mogą żyć w naszej wyobraźni. Wielki plusik za końcówkę pomimo że trwała tak krótko. Castle jest jednym z tyk seriali do którego z chęcią będę powracać - Always

ocenił(a) serial na 7
anagosik

Dokładnie takie samo odniosłam wrażenie - załatwili kwestię Loksata na siłę i na szybko, co wyszło mocno tak sobie.
Ale - nie uśmiercili żadnego z głównych bohaterów? Moim zdaniem końcówkę można rozumieć dwojako - że przeżyli albo że nie przeżyli, a ta scenka to była taka ich ostatnia wizja przed śmiercią.

Sol89

Ostatnia wizja przed śmiercią opisana by była jako "3 lata później"? Nie wydaje mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones