PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 899
ocen
7,6 10 1 26899
Castle
powrót do forum serialu Castle

Szukam podobnych seriali do tego z rozwijającym się wątkiem romantycznym między głównymi
bohaterami. Znacie jakiejś?

ocenił(a) serial na 8
xxmarcinxx1

Bones na pewno ;)
a czy to mają być seriale kryminalne czy obyczajówki i komediowe też mogą być?

ocenił(a) serial na 8
caroline_940

Obojętnie ale bones już odlądałem

xxmarcinxx1

Ja polecam Mentalistę. Tylko, że na ten wątek romantyczny trzeba trochę poczekać ;) Chociaż od 2 sezonu już tam jakieś przesłanki są.

ocenił(a) serial na 8
martar

oo tak! Mentalista idealny!

ocenił(a) serial na 8
caroline_940

Mentaliste cały czas oglądam, a problem polega na tym że trochę seriali widziałem

ocenił(a) serial na 8
xxmarcinxx1

to może powiedz co widziałeś, to się postaramy coś doradzić wtedy ;)

caroline_940

Wreszcie Jisbon :D

ocenił(a) serial na 8
martar

kibicuje im chyba od pierwszego odcinka!
i po prostu nie mogli lepiej tego sezonu zakończyć. :)

caroline_940

Ja mam dokładnie takie same odczucia. ;)
Z resztą Patrick i Teresa wyglądają razem naprawdę uroczo...

martar

"Mentalista" najlepszy! :D

Dopiero co zaczęłam oglądać "Castle'. Kończę pierwszy sezon. Zauważyłam, że jest to w stylu "Mentalisty" właśnie, ale jakoś specjalnie mnie nie wkręcił. Zdecydowanie wolę Jane & Lisbon ^^ Czy "Castle" się rozkręci?

MMM777

Wiesz, ja zaczęłam od Castle'a, dopiero dużo później zabrałam się za Mentalistę. Ale zdecydowanie warto oglądać Castle'a, rozkręci się - praktycznie z każdym odcinkiem jest lepiej :) Z resztą zobaczysz sama.

martar

No i może właśnie dlatego nie mogę się wkręcić w "Castle'a" - bo zaczęłam od wisienki na torcie ^^

Ok, to oglądam dalej :) Dzięki za szybką odpowiedź :D

MMM777

Proszę ;)

ocenił(a) serial na 8
xxmarcinxx1

Podbijam :) Bones i Mentalista też mi się bardzo podobały! coś jeszcze ;)?

ocenił(a) serial na 7
yyym

Forever, chociaż dopiero trwa 1 sezon, ale serial wciąga od pierwszego odcinka, główny bohater na miarę Castle czy Patricka Jane.

ocenił(a) serial na 8
yyym

Backstorm. Naprawdę świetny serial, mimo małej liczby odcinków (na razie) :)
I jeszcze Elementary, czyli amerykański Sherlock rozwiązujący zagadki nie tylko kryminalne. Naprawdę polecam.

użytkownik usunięty
xxmarcinxx1

Bones, NCIS, NCIS: Los Angeles c:

xxmarcinxx1

może 'Chuck' ?

ocenił(a) serial na 8
ewa20sz

Chuck jest mega! :D

Irzyk9

wiem, mój ulubiony serial jak na razie!

ocenił(a) serial na 8
ewa20sz

Cóż, dla mnie na pewno top 3 z racji samej Yvonne Strahovski :D

Irzyk9

to u mnie podobnie :D a jakie masz pozostałe dwa jeśli mogę wiedzieć? bo już tyle czasu szukam jakiegoś nowego fajnego, a może akurat tych nie znam :D

ocenił(a) serial na 8
ewa20sz

Suits i Gra o Tron :D Więc raczej znasz, ale "The last man on earth", "iZombie", albo "Silicon Valley" mogą Cię zainteresować :D

Irzyk9

o tych trzech nie znam, dziękuję :D i też lubię suitsów!

ocenił(a) serial na 8
ewa20sz

Suits to mój numer jeden :D

ocenił(a) serial na 5
xxmarcinxx1

Dla mnie Mentalista (chociaż ostatni odcinek zepsuł całe 7 sezonów), Potem najlepsze The Closer i Major Crimes, zdecydowanie Forever i bardzo mi szkoda ze nie będą kręcić tego dalej dobrze że historia niejako została zamknięta To tak bardziej w stylu Castlea choć lepsze bo Castle sie dla mnie skończył na 3 sezonie potem tylko pojedyncze odcinki są fajne.

ocenił(a) serial na 8
xxmarcinxx1

Ogólnie teraz trzeba wręcz dodać serial "Lucyfer"
http://www.filmweb.pl/serial/Lucyfer-2016-742520

ocenił(a) serial na 10
xxmarcinxx1

jak oglądałem Castle to cały czas z tyłu głowy miałem Hawaii Five-0 więc polecam

xxmarcinxx1

Gorąco polecam 'Chuck' -rozwijający sie wątek romantyczny i duża dawka humoru, do tego oczywiście 'mentalista' no i jeszcze troszke w innym stylu 'fringe'- tutaj też będzie rozwijał się wątek romantyczny między dwoma głównymi bohaterami: Olivią i Peterem, ktorzy przy wspolpracy z genialnym ale lekko zwariowanym naukowcem(ojcem petera) rozwiazuja zagadki kryminalne ale zawiarajace w sobie troche powiedzmy paranormalnosci. Jeszcze jeden świetny serial nowy to 'nocny agent' na netflixie, takze wystepuje wątek romantyczny między dwoma głównymi bohaterami. Agent fbi wraz z byla szefowa firmy IT rozgryzaja spisek rządowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones