PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 900
ocen
7,6 10 1 26900
Castle
powrót do forum serialu Castle

Cześć, nie jestem pewny czy to odcinek Castle - ale:
Ludzie są infekowani wirusem/szczepionka ktory daje supersiłę - ale efektem ubocznym jest rozpuszczanie kosci?
Prześladuje mnie scena w ktorej zloczynca ma zamiar rzucic kasa albo bankomatem w policjantow ( Ryan i Espo)- jednak zanim to zrobi przygniata go trzymany ciezar.
Nie wiem dlaczego wydaje mi sie ze to Castle.
Jeżeli macie pojecie jaki inny moglbyc to serial bede wdzieczny za podpowiedz

ocenił(a) serial na 9
simon009

coś mi się kojarzy scena, którą opisałeś. ale na 100% nie powiem Ci, że to castle ani który odcinek, ale też bym obstawiała, że to ten serial. A szukasz tego odcinka?

maaajenka

;) Dzięki za potwierdzenie tropu. Tak szukam - tyle że internet bez względu na słowa kluczowe nie pomaga.
Podejrzewałem jeszcze „rizzzoli and isles” ale nie do konca ten styl.”bones”? „x files” zdecydowanie za stare.
W odcinku jest jeszcze scena jak staruszek nagle okazuje sie zdecydowanie bardziej żwawy i bije a przybajmniej neutalizuje policjantów.
Scena otwierajaca odcinek - czlowiek szamoczący sie po sklepiej i pijacy mleko/sok w galonach

ocenił(a) serial na 9
simon009

pozostałych seriali, które wymieniłeś nie oglądałam, a też kojarzę tą scenę, więc to raczej Castle. ale konkretnego odcinka nie pamiętam;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones