PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 595
ocen
7,3 10 1 19595
7,5 6
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Swietny serial. Trzyma w napięciu od samego początku. Klimat i tajemnice trochę skojarzyły mi się z pierwszym sezonem Twin Peaks. Piękne zdjęcia utrzymane w chłodnym klimacie. I ta nutka tajemnicy od początku całego serialu. Zakończenie czwartego odcinka - kompletne zaskoczenie! Uwielbiam, gdy bohaterowie zaskakują w ten sposób :) Z niecierpliwością czekam na 5 odcinek.

ocenił(a) serial na 5
MadamedePompadoure

Mam nieco inne odczucia. Dramaturgicznie przynudza. Nie trzyma za bardzo w napięciu. Jest lekko schematyczny, przez to przewidywalny. Fabuła jest jakby liniowa. Jest tam dobra obsada, jest nawet Sissy Spacek, niemniej ten serial nie oferuje czegoś ekstra, czego byśmy już wcześniej, w innych produkcjach, nie dostali. Nie ogląda się źle, ale pianie z zachwytu jest na wyrost, bo ten serial znacząco ponad przeciętną się nie wybija. Na razie...

per333

nie zawyzaj ze to serial swietny bo nudda do 6 odcinka nic sie nie dzieje zwyke historie opowiadania takze serial jest duzo naciagany na ocene nie sluchajcie opini bo ocena jest mega zawyzona...niech ktos wymieni mi ile bylo morderstw i pokazanych cial chocby z jedna kropla krwi....

ocenił(a) serial na 9
per333

Polecam 7 odcinek, a koledze poniżej który chce krwi i morderstw jakiś inny serial ;)

ocenił(a) serial na 10
goddam

Ja mam inne odczucia do 7 odcinka było super a potem nuda

ocenił(a) serial na 7
MadamedePompadoure

A obrazy namalowane przez Lacy'ego wiszące u niego w domu, to wg mnie nawiązanie do twin peaks. Zwróćcie uwagę co one przedstawiaja pierwszy to ptak z czołówki twin peaks. Drugi to sowa w specyficznej pozie. A jak wiadomo sowy nie są tym czym się wydają.

elevatorman

Z sową się zgodzę (w ogóle wyczuwam w serialu mocno klimat twin peaks, do mnie to przemawia) natomiast pierwszy ptak to kardynał, jest czerwony. W twin peaks był to drozd. Co do sowy to w jednym i drugim jest to chyba puchacz, możliwe, że to ma być popkulturowe odniesienie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones