PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 595
ocen
7,3 10 1 19595
7,5 6
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

które łamie serce. Warto było czekać te 6 odcinków- Sissy Spacek jest niesamowita.

SooSeK

O co w końcu chodzi?Skończyłem 9odc.
9odc to przeszłość względem odcinków 1-8?
Henry to wkońcu murzyn czy biały?
Jak wy to rozumiecie?

ocenił(a) serial na 9
film8787

Ja się już w tym serialu totalnie pogubiłem.
Z jednej strony - bardzo mi się podoba za klimat, ale dawno (jeśli w ogóle) nie czułem się tak.... niepewnie.

Co do odc. 9 - mi się wydaje, że chodzi o jakiś drugi wymiar, współrzeczywistość, która gdzieś tam istnieje.

ocenił(a) serial na 8
fotomini

"Co do odc. 9 - mi się wydaje, że chodzi o jakiś drugi wymiar, współrzeczywistość, która gdzieś tam istnieje." - dobrze kombinujesz.

ocenił(a) serial na 6
SooSeK

a dla mnie do 6 odcinka super a potem ch,,,wie o co chodzi....

chlopaczyna

Mam tak samo.

ocenił(a) serial na 8
davidroikk

Odcinek mistrzostwo- wczuwając się w niego patrzymy na świat oczyma człowieka z zaawansowaną demencją-pozwala to zrozumieć tą straszliwą chorobę- czysty obłęd

ocenił(a) serial na 9
davidroikk

Właśnie chciałam tu napisać, że mistrzostwo! Tzn. 7 odcinek.

ocenił(a) serial na 5
davidroikk

Tak, to jedyny wybitny odcinek w calym serialu. Reszta to przecietnosc.

ocenił(a) serial na 7
davidroikk

Odcinek świetny choć ciężki, łatwo się pogubić. Ciągle mnie nurtuje ten wciąż wspominany wystrzał, przez który Alan znalazł się w ich domu i już został. Patrzac jakie kwestie są poruszane są w serialu można było by podejrzewać przenikanie się nawzajem lini czasowych.
Mnie wciąż zastanawia kim jest ten dzieciak. Jestem po 8 odcinku i hakos nadal nie umiem się domyśleć .Wie wszystko o wszystkich, nie starzeje się, a wszędzie przynosi chaos...niczym jezdziec apokalipsy.

ocenił(a) serial na 3
davidroikk

7 odcinek to arcydzieło? Chyba najsłabszy odcinek z całego serialu, po tym odcinku miałem przestać oglądać ten serial ale zmusiłem się do obejrzenia jeszcze jednego odcinka ale na tym skończyłem bo serial był nudny i kompletnie nie obchodziło mnie to jak się skończy.

Ergath

Warto obejrzeć dalej? Bo ten odcinek był tak zły, że praktycznie cały przewinąłem. Postać Ruth jest nudna jak flaki z olejem.

ocenił(a) serial na 3
dziedzictwosandowa

Według mnie nie warto, jak nie podoba ci się od samego początku to już tak zostanie bo nie ma tu żadnego genialnego zakończenia. Strata czasu.

ocenił(a) serial na 10
Ergath

Jestem absolutnie wstrząśnięty odcinkiem. Arcydzieło. Mimo tego że nie wszystko zrozumiałem, bo serial jest trudny i skomplikowany i czekam na finał, to jak przedstawiono właściwie opis choroby Ruth był niesamowity. Obłęd. Dramat. Nie wiesz praktycznie kiedy jest teraz, kiedy jest dawniej. Próbuje nie czytać komentarzy, żeby nie psuć sobie zabawy (jeśli tak można napisać) i czekam z wielką niecierpliwością na ostatnie 3 odcinki sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones