PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 572
oceny
7,3 10 1 19572
7,5 6
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Obejrzałem pięć odcinków i szczerze nie przekonała mnie fabuła, gra aktorska (szczególnie Andre Hollanda), uwielbiam powieści, książki Kinga ale ta ekranizacja jest po prostu nudna. Jestem po obejrzeniu serialu "Ostre przedmioty" i jeśli ktoś ma ochotę na dobry serial zdecydowanie polecam, a ten szkoda najzwyczajniej czasu.

ocenił(a) serial na 6
robin1981

uważam, że gra aktorska Andre Hollanda niewiele wnosi, postac wycofana, niezdecydowana, miotał się od sprawy do sprawy bez przekonania.
Drugi raz bym nie przebrnął przez te 10 odcinków, raczej nuda

ocenił(a) serial na 5
lukazi

Dokładnie, aktor powinien coś wnieść swoją postacią przy tak dłuuugim serialu w takiej mocnej tematyce, a tu jak dla mnie nuda :(

ocenił(a) serial na 5
robin1981

Początkowe odcinki bardzo mnie wciągnęły,a później to już miałem gdzieś kto, gdzie i po co. Pod koniec pierwszego sezonu już mnie nie interesowało to co mówią w dialogach. Takiego pikowania w dół jeszcze nie widziałem w żadnym innym serialu.

ocenił(a) serial na 10
robin1981

Zobacz drugi sezon to nie pożałujesz !!! Drugi sezon to fenomen . Pierwszy tak średnio mi się podobał . Za dużo nudy

ocenił(a) serial na 7
robin1981

Pierwszy sezon również nie przypadł mi do gustu. Nużący plus fabuła niezbyt ciekawa. Drugi świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones