PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205956}

Casanova

7,8 1 137
ocen
7,8 10 1 1137
Casanova
powrót do forum serialu Casanova

Ogladalam :)

ocenił(a) serial na 7

Film podobal sie mi pokazuje calkiem nowe spojrzenie na niego no i ten aktor jest naprawde zabawny :)

miidniight

Tez spodobala mi sie ta wersja przygod slynnego kochanka.Chyba nawet bardziej od tej kinowej z tego samego roku.Mozna powiedziec, ze ta byla bardziej smakowita;)

nomiczek

Please, mógłby mi ktoś napisać coś o tym filmie, a zwłaszcza o samym Casanovie. Uwielbiam tę postać, ale nie miałam szczęścia obejrzeć tego serialu:-(

miidniight

A ja jestem troche rozczarowany... konkretnie nie podoba mi się ten szkatułkowy motyw pisarza i służącej, a dokładniej jego zakończenie którego po prostu nie ma. Przez cały film budowany jest całkiem fajny klimat, a zakończenie jest szybkie i banalne, jakby sie po prostu skończyło miejsce na płycie :/
Rose Byrne jak zwykle na 5+, proszę o następne filmy z tą genialną aktorką!! :)

ocenił(a) serial na 10
postmajster

Ty chyba nie zrozumiałeś tego filmu. Tu nie chodzi o ziązek Casanovy i służącej. To tylko jeden z wielu motywów w tym filmie. Fim ma też zakończeniei wcale nie na siłę zrobione.
To naprawdę świetny film, taki i do śmiechu (chociaż by scena spowiedzi Casanowy) i do łez.

ocenił(a) serial na 8
postmajster

Nie zgadzam się. Zakończenie wcale nie jest ani szybkie, ani banalne. Cała głębia i sens tegoż filmu wyrażona jest właśnie w zakończeniu. Motyw pisarza i służącej został idealnie wpasowany. Uważam, że film ten jest naprawdę jedną z lepszych ekranizacji życia słynnego Giacomo Casanovy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones