PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 560
ocen
7,7 10 1 150560
6,6 14
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Nigdy nie zwracałem uwagi ale w drugim odcinku rzucił mi się w oczy karton Morley czyli słynne
papierosy palacza z X-Files. Nie wiem czy wcześniej się pojawiały ale dopiero dzisiaj je
zauważyłem.

ocenił(a) serial na 9
Kolbe

Jeszcze pod koniec sezonu (bodaj) czwartego w scenie, jak idzie na rozprawę, Hank rzuca Karen uwagę, że w tym garniaku wygląda jak agent FBI (czy coś w tym stylu).

ocenił(a) serial na 8
wuj_Jozef

"W tym garniturze wyglądam jak piep*zony agent FBI" Tak to mniej więcej brzmiało.Równie dobrze mógł to być pomysł samego Davida,taka mała improwizacja,którą postanowiono wykorzystać,jako ukłon w stronę X-Files,który to serial przyniósł mu sławę.Pomimo 7 sezonów Californication,dla mnie zawsze zostanie Foxem Mulderem.Nawiasem mówiąc,to szkoda,że nie można liczyć na kontynuację tamtego serialu.Jednak zapewne ani David,ani Gillian nie zgodzili by się na udział w takim projekcie,ale gdzieś czytałem,że skłonni by byli zagrać jeszcze w jakieś pełnometrażówce.

ocenił(a) serial na 7
Kolbe

Te papierosy są w tym serialu o początku, także te papierosy to fikcyjna marak stosowana w innych serialach. Przykładowo: 24 godziny oraz Beverly Hills, 90210 tu masz większą listę.
http://en.wikipedia.org/wiki/Morley_(cigarette)

ocenił(a) serial na 8
rafib1975

Dlatego właśnie nie byłem pewien czy są od początku, normalnie nie zwracam uwagi gdyby nie David i X-Files. Z tego co widzę to właśnie z Archiwum najbardziej kojarzone są Morley.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones