PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 560
ocen
7,7 10 1 150560
6,6 14
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Kiepski serial

ocenił(a) serial na 6

Dobry to on był przez pierwsze dwa sezony. Z każdym kolejnym było już niestety gorzej. Przez pierwsze dwa można było się uśmiać, fajne, przemyślane dialogi. Potem już tylko naprzemiennie zboczone teksty Charliego, jego perypetie łóżkowe i wątek miłości Karen i Hanka, przypominający kiepską telenowelę. Nuda, nuda,nuda. Skoro go tak ciągneli przez wszystkie sezony, to mogli to jakoś sensownie zakończyć. A tak - pozostaje niedosyt. Wątek Stu i konieczność oglądania go nagiego - żenujący. Jestem zwyczajnie rozczarowana i zaskoczona, że można tak spartolić początkowo dobrze zapowiadający się serial.

Valentino_filmweb

Rzeczywiście, trzeba przyznać, że trudno jako całość ocenić ten serial. Pierwsze dwa sezony były rewelacyjne, naprawdę fajnie się to oglądało dzięki ciekawym zwrotom akcji i dialogom jedynym w swoim rodzaju. Tyle śmiechu. Potem, już od początku 3 sezonu czuć, że coś się zmieniło. Serial jakby zgubił swoją charakterystyczną dynamikę. Dalej oglądasz następne sezony mając nadzieję, że może wróci do czasów swojej świetności, ale tak się nie dzieje, a sezon 7 mam wrażenie, że ktoś zrobił tak żeby upokorzyć serial. No cóż, także z mojej strony polecam obejrzeć 2 sezony i zachować dobre wspomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones