PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 216
ocen
7,2 10 1 44216
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Ktoś się orientuje dlaczego zaraz po 14. odcinku sezonu 3-ego, puszczają 1. odcinek sezonu 10-ego(!!!)?
Oglądam tę serię na tv puls, odkąd w lipcu zaczęli puszczać po 3 odcinki w poniedziałki i wtorki od pierwszego odcinka. I tak we wtorek 15 września dali z 3. sezonu odcinki 12, 13, 14. Dziś (pon. 21 września) powinni dać odcinki 15, 16, 17; a zamiast tego dają ni stąd ni zowąd sezon 10. Co do k... nędzy?

ocenił(a) serial na 9
XardasFCB

Dokładnie, dlaczego nie szanują widza? Beznadziejna decyzja. Sezonie 3 wróć!

elischa

A jeszcze jakby tego było mało - w gazecie wyczytałem, że po rzekomym zakończeniu 3. sezonu, mają puścić 7. sezon.
Kto ogarnia ramówkę w Pulsie to ja nie wiem.....

XardasFCB

co się stało z Gilem Grissonem? dla niego ogladałm serial...

bocian_bocianek

Tego dowiesz się z wikipedii. Nie ma Grissoma, jest Laurence Fishburn. Nie ogarniam...:D

bocian_bocianek

Grissom zrezygnował z pracy w 09x10 z powodu miłości do Sary i chęci dołączenia do niej. Odeszła z serialu po finale 7 sezonu, po to by wrócić na pogrzeb Warricka w 09x01 i wyjechała. Grissom wyjechał do niej na zakończeniu 09x10, a od 09x11 jest za niego jakby Langston, chociaż CSI kieruje Cathrine. Sara wróciła w czasie chyba 10 sezonu,a Grissom wróci na ostatnią sprawę, która będzie już w niedzielę.

adamo001

czyli jak chce oglądać Grissoma to wracam do 1 sezonu i do 9x10 mogę przyjemnie spedzic czas? :D

bocian_bocianek

Tak. Langston i Danson są okej, ale Grissom to Grissom. Przy Langstonie za bardzo przekombinowano przy Haskellu jak dla mnie, ale Dr Jekyll był okej, tylko było widać, że nie mieli pomysłu jak go złapać i skierowali go w stronę Haskela. Ale jak mówię Grissom wróci jeszcze teraz na finał serialu w niedzielę i zapowiada się ciekawie :D

adamo001

trzy odc. sa dzis na tv plus
wszystkie trzy nie moga byc finalowe?

bocian_bocianek

Finałowy jest dziś na CBS w USA, jutro będzie dostępny do oglądania bez napisów, a te pewnie pojawią się za 3,4 dni. Dziś na Pulsie jest 10 sezon,a finałowy ma oznaczenie s16e01/02.

XardasFCB

Może coś się pokręciło im tam? Pytałeś na fan page? Ja akurat je przegapiłam na wyjeździe, ale czekam na jutro, na 1. i 2. odcinek sezonu 10. Ktoś będzie ze mną oglądał? :)

bluepearl33

Oni mają swoje jakieś tam oznaczenia czy plany. 10x01-10x03 było wczoraj, dzisiaj zaś jest 03x15,03x16

bluepearl33

Pytałem na twitterze i na facebooku. Bez odzewu.

XardasFCB

Dziś jest 03x15 i 03x16 od 21:55.

adamo001

Najlepiej popatrzcie na stronie puls2. pl. Ja widzę, ze jutro i pojutrze odc.15 i 16 z 3 sezonu i w niedziele dodatkowo 6 sezon.

yaska

Teraz widzę, że jest też sezon 7 i 10, nie zauważyłam wcześniej, bo dopiero przy 6 jestem ;)

yaska

Najlepiej patrzyć na telemagazyn.pl, bo na pulsie to często były nieaktualizowane rzeczy.

XardasFCB

Jeszcze jedno - w poniedziałki będzie emitowany 10 sezon, we wtorki 3 sezon - tak pokazuje program do 06.10.2015

adamo001

No nie wiem. W moim programie jest, że w poniedziałek 28. pokazują końcówkę 3. sezonu. Z kolei we wtorek 29. zaczynają 7. sezon.
Tak kręcą tymi odcinkami, że zobaczymy w poniedziałek co z tego wyjdzie...:D

XardasFCB

Ja patrzyłem na teleprogram.pl i tam jest program do 06.10 tzn był wczoraj bo pewnie dziś już jest do 07.10

XardasFCB

Z tego co ja pamiętam to przed wakacjami leciał już 9 - 10 sezon na tv puls który zakończyli w miejscu jak Langston zostaje zaatakowany i teraz po wakacjach puszczają dalszy ciąg serii

westbam33_2

To jest powtórka 10 sezonu. Możliwe, że po tym jak pokażą teraz 10 sezon pokażą kolejne.

XardasFCB

Znam to uczucie. Sposób w jaki TV Puls emituje ten serial jest irytujący jak cholera. Trochę logiki, co w tym dziwnego aby puszczać odcinki po kolei? Niektóre epizody oglądam po raz 100, podczas gdy innych sezonów nawet nie tykają :/.

JuliaLiza

Mają w zasadzie wykupione do końca 10 sezonu i tyle. Co się ich pyta o 11 i kolejne, to nie odpowiadają, a raz jak odpisali, to było, że nie wiedzą. Ostatnio był niezły dym na fanpage'u, bo zdjęli jakąś telenowelę, którą wcześniej przekładali chyba trzy razy i dostali solidną (i zasłużoną) burę, bo w miejsce tego tasiemca dali Flasha, którego, i tak, powtarzają...

adamo001

Może masz rację, ale wiesz zdarzyło się, że kiedy puszczali 2 odcinki z rzędu pierwszy był z 3 sezonu, a drugi z 6 xD. Myślę, że gdyby się trochę ogarnęli i emitowali chronologicznie od 1 sezonu, to na pewno przyciągnęłoby to widzów, a potem mogli by spróbować wykupić następne sezony. W końcu to wszystko leży też w ich interesie, jak ludzie oglądają, to telewizja zarabia, a przecież taki jest ich cel.

JuliaLiza

Ale widocznie im nie zależy skoro tak robią, a widzę, że robią to dość często. Zdarzyło się też, że puścili najpierw drugą część odcinka, a później pierwszą.

adamo001

Dwójka dopiero teraz będzie kończyć powtórkową emisję 11 sezonu (przerwaną w 2014 roku), a wówczas sezon ten będzie dostępny dla Pulsu. Także nie ma co się dziwić, że nie wiedzieli, bo to zależało od TVP2.

durczog

Jestem prawie pewien, że dwójka pokazywała 12 sezon w całości.

adamo001

No był, 13 też. Ale nie było jeszcze ich drugiej emisji, po której licencję może przejąć Puls.

durczog

Troche dziwne by to było jakby to miało tak funkcjonować, że inny kanał musi być zależny od drugiego.

adamo001

No tak to już jest na tym rynku. I jest to związane oczywiście z kasą.

durczog

Wydaje mi się to niezbyt możliwe mimo wszystko. A to dlatego, że np NCIS byli pokazywani przez TVN, Chirurdzy przez Polsat (dawno) i ogólnie takie blokowanie jest chyba niezgodne z prawami do emisji. Bardziej to wygląda na złość ludzi z Pulsu, bo tak można odebrać też zawieszanie emisji w trakcie emisji odcinków (mowa o telenowelach o co była ostatnio dość duża sprzeczka).

adamo001

Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć. Skoro TVP2 ma aktualne prawa do danych sezonów (premierowa emisja + jedna powtórkowa w ciągu kilku lat), to zwyczajnie Puls nie może serialu wcześniej podkupić i pokazać te odcinki przed TVP2. Inna sprawa dlaczego TVP2 teraz maksymalnie ten okres na powtórki wydłuża. Puls zna swoje miejsce w szeregu i po prostu musi się ustawić w kolejce. Teraz TVP2 dokończy powtórki 11 i potem jeszcze puści 12 sezon (też powtórki) i zobaczysz, że wkrótce te odcinki będą z wielką pompą promowane na Pulsie.

durczog

Zobaczymy czy tak będzie, ale wątpie szczerze.

adamo001

I tak jak pisałem Puls zaczął właśnie emitować 11 sezon, a TVP2 za tydzień zacznie sezon 14. Dziś w Dwójce (i też premierowo) ostatni odcinek sezonu 13.

durczog

Puls już emitował 11 sezon, teraz robi to Puls 2. Ale dziwna dość polityka, że patrzą się na TVP2. W takim tempie to oni wszystkie 15 sezonów pokażą w komplecie w 2018 najszybciej.

adamo001

15 sezon (oraz ostatni 22 odcinek sezonu 14) we wtorki od 7 marca o 21:25 w TVP1. To nie pomyłka. Serial przechodzi z Dwójki do Jedynki. 21 odcinek sezonu 14 w TVP2 24 lutego.

durczog

Emisja tydzień wcześniej, już od 28 lutego.

ocenił(a) serial na 10
XardasFCB

Daawno dałam sobie spokój z telewizją :/ Jak do Rodziców jeżdżę raz na tydzień albo na dwa, to włączałam wieczorem "CSI LV" i kilka razy się zdarzyło, że pod rząd leciały dwa różne sezony...już zaczynałam głupieć :P W jednym odcinku główny bohater (wiadomo kto ;)) ginie, a zaraz po nim w kolejnym odcinku nagle ożywa i serial leci od środka poprzednich dwóch sezonów :/ W ogóle dziwna sprawa...już kilka razy mi się to zdarzyło - a bywam u Rodziców ze wspomnianą częstotliwością - że często w TV leci po prostu to samo. Chcę coś wieczorkiem obejrzeć, a tu znowu to samo co tydzień temu ;) Teraz już zwyczajnie ładuję film z netu. Ileż razy można oglądać to samo i te cholerne reklamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones