PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Popłakałam się jak dzisiaj Matt (Rob) oświadczył się Jodi. Mam pytanie:Oni przeżyli prawda? Czytałam gdzieś,że Jodi będzie w ciąży,więc to mnie uchroniło od dodatkowych łez z powodu ich rzekomej śmierci.

ana_chj

Tak przezyją, czytałam gdzies że wszyscy będą myślece że zgineli. Ale oni tak naprawde przeżyli i zostali objęci programem ochrony świadków :)

ocenił(a) serial na 10
iwwona1628

a kiedy znowu ich pokarzą?

ocenił(a) serial na 10
AniaJuliana

Prawdopodobnie w kolejnym odcinku xD
za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 10
Iris01

o ranyyyy to mi ulżyło :)) ah czułam, że to tak będzie ! :) Matt jest świetny ah ah ... to moja ulubiona para ;)

ocenił(a) serial na 10
JoMi

Chyba nie w kolejnym ale już wkrótce. Pojawią sie po pogrzebie Jodi!
I wtedy to sie dopiero poryczycie, ja strasznie ryczałam. Wiele w zyciu widziałma i nie mam naście lat ale ten film to umie rozczulić. (szczegółów odcinku nie zdradzam,)

ocenił(a) serial na 10
ana_chj

mam nadzieje że za niedługo się pojawi , ja też się popłakałam ; /

ocenił(a) serial na 7
vikkusiia

A mam do was takie pytanie :) a kiedy i na jakim programie oglądacie ten serial ( na TVP2 czy Hallmark?)bardzo prosze o odpowiedz:)

ocenił(a) serial na 10
aanetaa2012

W tej chwili nie ogladam czasem uda mi sie włączyć na tvp.
Wcześniej wszystkie seriie oglądałam regulanie na halmarku, były przerwy zmiany emisji ale wszytko udało sie obejżeć.
A są odcinki które moge oglądac 100 raz i nadal będą świetne choć czasem smutne.

ana_chj

Tak wzruszająca scena :) chociaż jak dla mnie czyli niepoprawną romantyczke, najbardziej rozczuliła scena Stevie i Aleksa :D

coś pięknego, wyznacz miłość a powodzi żółtych kwiatów :)

ocenił(a) serial na 10
izunia_2010

tak , zdecydowanie jeden z najfajniejszych odcinków ;) również bardzo się wzruszyłam ahh

ocenił(a) serial na 10
JoMi

A pokażą ich w ogóle jeszcze w jakichś odcinkach (po tym jak wyda się, żejednak żyją i wyjadą)? Bo jakoś tak dziwnie, że Jody odchodzi, była najlepszą postacią w całym serialu.

ocenił(a) serial na 7
monika_2601

O a teraz na Hallmarku to o 7.00 rano to więc troche wcześnie ale jak ja oglądałam w piątek rano to tam tyle tych nowych postaci było że nie mogłam się połapać:((( A na tym Hallmarku to kiedy Alex zginie ??

ocenił(a) serial na 10
aanetaa2012

A kiedy ich znowu pokarzą??

ocenił(a) serial na 10
AniaJuliana

Jodi i Meg pojawią się jeszcze w ostatnim odcinku serialu. Natomiast Matta już nie zobaczymy:(

ocenił(a) serial na 7
Iris01

wielka szkoda:(( bo jak na początku on pojawił się w serialu to ja za niem nie przepadałam ale z czasem to go bardzo polubiłam a tera go nie ma....

ocenił(a) serial na 10
aanetaa2012

właśnie ja miałam tak samo ;] potem go tak polubiłam, jak miał ten wypadek to tylko czekałam kiedy wróci ale niestety wrócił tylko na chwilę. a teraz już ich nie pokarzą buuu ;(

ocenił(a) serial na 10
AniaJuliana

o nieee :(( buuu dlaczego go już nie będzie? jest świetny :( trochę mnie te ciągłe odchodzenie poszczególnych postaci irytuje

ocenił(a) serial na 7
JoMi

No właśnie a jakieś dziwne postacie dochodzą do tego serialu....

aanetaa2012

Jeju. Ja mimo, ze oglądałam z świadomością, ze Jodi żyje i wróci nawet w ostatnim odcinku to strasznie płakałam! Normalnie ryk!
:D :D

I fakt - Córki McLeod bez Jodi to juz nie to...
:( :(

gggosia4

Doda że ryczałam najbaardziej na 'pogrzebie' i jak Kate spotkała ponownie Jodi - ten jej wspaniale zagrany szok.

(Pisze to bo tu już był inny odcinek :) :)).

ocenił(a) serial na 8
ana_chj

Tak myślałam żę on żyją i pojawią się jeszcze :) na początku nie lubiłam Jodi wydawałam mi się taka zarozumiała ale później bardzo mi się spodobała i szkoda że jej nie ma ale się cieszę że wróci chociaż na chwilę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones