PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37633}

Buffy: Postrach wampirów

Buffy the Vampire Slayer
6,8 26 109
ocen
6,8 10 1 26109
8,7 3
oceny krytyków
Buffy: Postrach wampirów
powrót do forum serialu Buffy: Postrach wampirów

Dvd

ocenił(a) serial na 9

Dziwne ze przy takiej popularnosci nigdy nie pokazano u nas wszystkich 7 sezonow, a kupic mozna niestety tylko 3 sezony :(

sarah496

od czego jest internet chłopie

ocenił(a) serial na 9
Danio31b

chl\łopie? nie wydaje mi sie,,, poza tym czy umiesz cytac posty, ja pisalam o Dvd a nie o odcinkac w internecie ktore wiem ze sa, ale jako fanka chetne kupilabym Box tego serialu tak jak np kupowalam Dr House'a

sarah496

jak to pisałem to nie miałaś tego zdjęcia ,więc skąd miałem wiedzieć :)

ocenił(a) serial na 9
Danio31b

oki rozumiem ;P

ocenił(a) serial na 9
sarah496

Tak czy inaczwej ubolewam ze przy takiej popularnosci serial nie doczekal sie jakiegos slicznego Boxiku ze wszystkimi sezonami ;)

ocenił(a) serial na 10
sarah496

Nie żebym się czepiał ale kanał "Scifi" nadał wszystkie sezony tego serialu xD
A co do wydania na DVD to mi to obojętne bo znam angielski i kupiłem sobie zagraniczne wydania na Allegro, Skoro jednak wydali 3 sezony a dalszych nie to chyba znaczy że te 3 pierwsze sezony nie sprzedały się najlepiej i dlatego dalsze już nie wyszły gdyby ludzie kupowali to by na pewno wydali całość ;)

ocenił(a) serial na 10
sarah496

Można kupić box z wszystkimi sezonami np. na Amazonie. Jeśli dobrze pamiętam, to już jakiś czas temu znacząco obniżyli cenę, więc cena za bodaj 144 odcinki nie jest specjalnie wygórowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones