PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 943
oceny
7,9 10 1 44943
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

Jak w temacie. Czy jest sens ogladąć drugi sezon. Obejrzełem pierwszy i bardzo mi sie podobał, według mnie skończył się w idealnym momencie. Czy drugi poziom trzyma poziom czy juz tylko odcina kupony?

użytkownik usunięty
martinsgall

Drugi sezon ma zaskakująco dobre rozwinięcie wątku z pierwszego, choć nie wszystkim przypadło ono do gustu.
Jest też nowy, drugi wątek poboczny ale jest taki trochę nijaki.
Osobiście polecam zobaczyć ten sezon ;)

ocenił(a) serial na 9
martinsgall

Wg mnie warto, choc wg mnie jest slabszy od pierwszego. W drugim toczy sie proces Joego, wychodza rozne nieprawidlowosci w sledztwie a rownoczenie wyjasniaja stara sprawe Aleca z Sandbrook, wiec jest dosc ciekawie :)

ocenił(a) serial na 7
martinsgall

Warto. Po pierwszym odcinku drugiego sezonu byłem na nie, ale później jest tylko lepiej. Nie jest to już ten poziom i końcówka wg mnie jednak słaba, ale nadal warto.

ocenił(a) serial na 8
martinsgall

Byłem sceptycznie nastawiony do drugiego sezonu po pierwszym odcinku, ale po drugim trochę mnie wciagnęło. Nie dorównuje poziomem pierwszemu sezonowi, ale nadal jest ciekawy.

ocenił(a) serial na 9
martinsgall

Pierwszy sezon to ciekawy kryminał.
Sezon drugi to MAESTRIA.
Twórcy poszli w bardzo nieoczywistą stronę, trzymało w napięciu jak diabli. Dla mnie drugi sezon bije na głowę jedynkę.

ocenił(a) serial na 9
martinsgall

Moim zdaniem sezon drugi znokautował sezon pierwszy. :) Polecam!

ocenił(a) serial na 10
martinsgall

Sezon drugi jest mocnym zjazdem w dół. Wątek śledztwa zupełnie przyzwoity, niestety wątek sądowy to stek debilizmów. Oglądanie tego boli.

ocenił(a) serial na 8
Fidel-F2

Zgadzam się. Jestem na 4 odcinku drugiej serii i to, co się wyprawia na sali sądowej to kpina. Pani prokurator (niesłychanie irytuje mnie jej powolne cedzenie każdego słowa) prowokuje oszczerstwami a adwokat siedzi cicho i nie protestuje? Aż mi się coś robiło w środku, gdy tego słuchałam. Pewnie dociągnę do końca serii ale moja ogólna ocena serialu pewnie spadnie :/

ocenił(a) serial na 8
martinsgall

Drugi sezon jest słabszy, może nawet dużo słabszy. W dodatku zaburza spójność historii. Zgadzam się, że pierwszy sezon był zamkniętą całością. Stworzenie kontynuacji - mimo, że nadal ogląda się to z zainteresowaniem - było błędem.

martinsgall

Pewnie już obejrzałeś 2 sezon ale odpiszę. Mnie on pozytywnie zaskoczył. Na równi trzymał poziom z sezonem 1, choć jak widzę w komentarzach część userów się z tym nie zgadza. Teraz z niecierpliwością czekam na sezon 3.

ocenił(a) serial na 9
martinsgall

2 sezon to rewelacja. Swietnie rozwinieta rola Ellie. Bylam zaskoczona ze tak to dobrze pociagneli. Drugi watek tez niezly milo zewrocili do historii aleca.

martinsgall

w drugim wszystko swietnie sie dopelnia i konczy zwiazku z sezonem 1 (moze ciut slabsze) ale nadal trzyma klase , TRZECI SEZON NOWA SPRAWA ALE PROWADZONE PO MISTRZOWSKU. POZDRAWIAM:-) MARCIN.K

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

WARTO!!!

ocenił(a) serial na 3
martinsgall

Drugi lepszy niż pierwszy ale do arcydzieł nie należy. Mało inteligentny folm

ocenił(a) serial na 9
martinsgall

Jak dla mnie drugi sezon jest lepszy niż pierwszy. Więcej wątków, ciekawsza sprawa z dziewczynką i jej kuzynką (oraz rozwiązanie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones