PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 924
oceny
7,9 10 1 44924
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

Beth

ocenił(a) serial na 7

Nie umie grać i jej nie trawię. Sucha tak jak dowcipy prowadzącego familiadę.

ocenił(a) serial na 8
artur_suplado

Myślę to samo. Chociaż Ellie też mnie wyprowadza z równowagi. Brzydka, nieprofesjonalna i totalnie nie nadaje się na policjantkę.

ocenił(a) serial na 6
blomkvist

Byłeś kiedyś na komendzie? Tak tylko pytam, czy policjantki mają jakiś branżowy typ urody?

ocenił(a) serial na 8
acidity

Byłam nie raz. Spędziłam tam nawet parę miesięcy. :)
Nie, nie mają, ale jej brzydota dopełnia żałosnego obrazu.

ocenił(a) serial na 9
blomkvist

Takie komentarze, jako kompletnie niemerytoryczne, nic nie wnoszące i po prostu bezsensowne, należałoby z miejsca usuwać. Gra aktorska w tym serialu jest na najwyższym poziomie i pomimo, że mnie również niektóre postaci irytują (jako osoba inteligentna domyślam się jednak, że jest to zabieg jak najbardziej celowy) to nie zarzucę im braku umiejętności czy, o zgrozo, braku warsztatu. Jest to zwyczajnie głupie i dziecinne. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Beata_Miernik

Jak dla mnie to gra aktorów wcielających się w rodziców jest naprawdę na niskim poziomie. Z duriej strony nie odbiegają dużo od standardów angielskich tam większość aktorów telewizyjnych tak gra.

ocenił(a) serial na 8
Beata_Miernik

moim zdaniem ten komentarz JEST merytoryczny. powiedziałam, że ellie mnie wkurza, bo jest nieprofesjonalna i nie nadaje się na policjantkę, a do tego jej brzydota dopełnia nieprzyjemnego obrazu (choć serial jest jednym z moich ulubionych). głupie i dziecinne jest natomiast nawrzucanie komuś i napisanie mu /pozdrawiam/.

blomkvist

blomkvist dokładnie myśle o tym samym żałosne jest ćiśnięcie kogoś i pisanie "pozdrawiam" a co do gry aktorskiej to ta policjantka jest tragiczna zaczyna ryczeć gdy coś "wzruszającego l" się dzieje

ocenił(a) serial na 8
blomkvist

Gust sprawą indywidualną. Olivia Colman może nie zalicza się do najładniejszych aktorek, ja osobiście nie gustuję w krótkich, kręconych włosach i kobiet, ale.... aktorką jest najwyższej klasy. Zagrała tak jak miała zagrać. I doskonale wywiązała się z zadania. Oskara kilka lat później nie dostała przez przypadek.

ocenił(a) serial na 8
pawelski1000

no, sam fakt, że tak jej nie polubiłam świadczy, że dobrze odegrała swoją rolę.

ocenił(a) serial na 6
blomkvist

jako aktorka nie nadaje się do roli policjantki czy jako grana postać nie powinna być policjantką? bo ciężko twój wywód zrozumieć...

ocenił(a) serial na 9
blomkvist

Nie każdy musi być ładny. Ja uwielbiam ją i jej partnera z policji. Razem się idealnie uzupełniają, no i chyba o to chodzi w ich pracy.

artur_suplado

Dla mnie gorszy był jej mąż. Wiecznie z jakimś głupawym usmieszkiem na twarzy nawet jak poszedł do kostnicy czy na przesłuchaniu. Ale może rację ma ktoś kto napisał, że angielscy aktorzy tak grają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones