PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810557}

Bridgertonowie

Bridgerton
6,9 38 793
oceny
6,9 10 1 38793
5,9 10
ocen krytyków
Bridgertonowie
powrót do forum serialu Bridgertonowie

Przeczytałem sporo komentarzy pod tym serialem i wydaje mi się że sporo osób chyba ciut przesadziła z tymi jedynkami. Piszecie tu że grają aktorzy o innym kolorze skóry, że to nie te czasy itp. Przecież to tylko serial, nie oparty na faktach czy czyjejś biografii, to luźna adaptacja litracka. Jakie znaczenie ma tu kolor skóry aktorów, czy to będą ciemnoskórzy, latynosi czy azjaci, czy zagrają to nastolatki czy seniorzy itd Serial ma przynosić rozrywkę, mamy się śmiać, płakać, wkurzać, lubić kogoś czy nienawidzić. "Riverdale", "Sposób na morderstwo", czy nawet "Saga Zmierzch" czy "Harry Potter" i wiele innych też mnie wpieniały bo ktoś zachował się tak czy tak, ale to tylko seriale dla naszej rozrywki więc po co ten hejt, chyba nigdy tego nie zrozumiem jak wiele osób bierze to wszystko na poważnie jakby zależało tu od tego czyjeś życie, a na jedynkę to raczej zasluguje kupa innych produkcji

adammen

Otoz to. Niestety malo odbiorcow jest w stanie to zrozumiec bo homofobia przyslania im oczy i zdrowy rozsadek. Nikt jednak nie zdaje sie tu kwestionowac sceny z przemoca seksualna, o ironio.

ocenił(a) serial na 1
giuditta

Każdy niech pisze za siebie, najłatwiej napisać o innych. A co tobie przesłania oczy? Poanalizuj bo na razie widzę, że tu o domniemany rasizizmie a ty o czym innym

adammen

Ano, przesada to mało powiedziane. Ocenić cały serial na 1 po obejrzeniu zwiastuna... to jakaś nowa kategoria widzów.
Nie mam bladego pojęcia po co im ten Netflix skoro tylko na niego narzekają :p

ocenił(a) serial na 1
Rejka

Cóż jeżeli zwiastun pokazuje, że coś ociera się o granice absurdu to po co to oglądać?

Zalamka

Na pewno książki po okładce też oceniasz, albo produkt po reklamie. Geniusz.

ocenił(a) serial na 1
Askortt

Dzięki za bardzo merytoryczny wpis, a słowo geniusz zwiastuje jakieś kompleksy, bywa, dla wyjaśnienia jeżeli przeczytam np. że książka jest o tym jak Polacy napadli na Niemców w 1939 roku to nie będę czytał,

adammen

Jeśli serial jest oparty o Londyn z XIX w. to na kiego wała wsadzać tam Murzynów? Jeśli powstanie film o rycerstwie średniowiecznym w luźnej konwencji to Zawiszą Czarnym też będzie Murzyn, bo tak wypada?
To co robi Netflix jest w pełni świadomym ruchem, który w jakiś sposób jest obrzydliwy w samej swej istocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones