Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 2 Breaking Bad Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Lepiej zadzwoń do Saula

Better Call Saul 47m
8,7 4 340
ocen
8,7 10 1 4340
Breaking Bad
powrót do forum s2e8

Oglądam teraz Better call Saul i obejrzałam ten odcinek, niesamowicie pociągnięta wszystkie wątki. Saul przedstawia się Waltowi z nazwiska McGill, a potem przy porwaniu nawiązuje do Ignacia i Lalo.

ocenił(a) serial na 10
Mia_van_Dam

Powiedz mi jedno. Jak Saul klęczy i oni w kominiarkach stoją on mówi czy przysłał ich LALO... Przecież on już dawno nie żył. Saul przecież wiedział o tym.

ocenił(a) serial na 9
albin21

2 sezon, odcinek 8.
 Saul klęcząc mowi o Ignacio i Lalo.

albin21

raz już też myślał że nie żyje a potem skończyło się jak się skończyło

ocenił(a) serial na 10
albin21

Po prostu chodziło mu ogólnie o rodzinę Salamanca. W takich biznesach jak jeden odpadnie to przychodzi kolejny i się kręci dalej. Ja natomiast jestem zachwycony, że człowiek w zaledwie drugim sezonie niejako dowodzi, że ma w głowie już tak potężnie rozbudowaną historię. Z przyjemnością dowiedziałbym się jak powstawała ta historia i w jakich momentach ile autor miał w głowie. Bo oglądając ten serial wielokrotnie nie mogłem się nadziwić jak reżyser łączy wcześniejsze wątki z o wiele późniejszymi, jakby już na samym początku miał niesamowicie rozwiniętą historię. Jest to jeden z wielu plusów, no po prostu majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones