PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756546}
7,3 2 912
ocen
7,3 10 1 2912
Blood Drive
powrót do forum serialu Blood Drive

Musiałem aż dodać dyskusję do tego odcinka, jest to według mnie najlepszy odcinek, najkrwawszy a samo ujawnienie "głównego dowódcy" serca i że jest to Karma, rozwaliło mnie całkowicie, nie spodziewałbym się takiego czegoś, choć podejrzewałem że może jednak żyje, to tego się naprawdę nie spodziewałem, jak sam fakt że to ona "była starcem", teraz wyjaśnia to jego pomalowane paznokcie (myślałem ze to było o tak po prostu dla absurdu kolejnego), a tu proszę...cudowna krwawa jatka, wiele absurdu, świetny zwrot akcji, ten serial to po prostu złoto, wystarczy nie podchodzić do tego poważnie, tylko na luzie dla odmóżdżenia i jest to naprawdę rewelacyjna rozrywka i świetny serial, dawno kiedy tak się zaskoczyłem na jakimś ujawnieniu tego typu.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Siemka aż specjalnie założyłem konto by odpowiedzieć... Zgadzam się ze wszystkim, jestem pod wielkim wrażeniem tego serialu. Jestem normalnie w szoku po tym odcinku ciekawe co będzie dalej i niech wyjaśnią dokładnie co to jest ten "odnawiacz dusz". ;)

ocenił(a) serial na 9
X_QluSiv3

"co to jest ten "odnawiacz dusz"" No jak to co... robi kapelusze :)
A na poważnie, zgadzam się bardzo dobry serial. Super dobrani aktorzy, zaskakujący i polskie tłumaczenie + Pan Knapik też robią swoje. Ciekawe czy Uczony się jeszcze pojawi :)

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Mnie również to mega zaskoczyło, jak Karma zrzuciła z siebie tą drugą skórę. Kurde aż mnie zatkało! Zgadzam się rewelacyjny odcinek, do tej pory moim ulubionym był drugi, ale teraz to jedenasty wymiata ;) A ten moment jak Slink musiał zareklamować Kosado to pękłam ze śmiechu. Ten serial jest cudowny! Niech sobie piszą, że to dno, ale chyba ci ludzie nie rozumieją istoty Blood Drive ;)

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Oprócz tego wszystkiego co zostało już napisane, nie mogę nie wspomnieć o jakże wzruszającej scenie śmierci pary seryjnych morderców... Aż łzy mi popłynęły.

ocenił(a) serial na 9
Zuku84

OJ TAK <3 DOMI I CLIFF ;( jak mogli uśmiercić tak wspaniałą parkę....

ocenił(a) serial na 5
Zuku84

To i reakcja Slinka, to była najlepsza scena odcinka :D A i propsy za easter egg z Jokerem :D
Co do samego docinak, całkiem spoko, choć ten zwrot akcji z Karmą kompletnie absurdalny. No i sam odcinek wyglądał jak finałowy. Nie mam pojęcia, co jeszcze pokażą w dwóch kolejnych i jak to się ostatecznie zakończy. Mam nadzieje tylko że teraz nie będziemy przez te dwa ostatnie epy oglądać jakiś nudnych dram z odczarowaniem Arthura z powrotem w dobrego harcerzyka.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Zgadzam się w 100%. Ten odcinek to SZTOS!!! Dawno już co chwilę tak szczęki z podłogi nie zbierałem :D
No to teraz czas na dwa finałowe odcinki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones