PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648800}

Big

7,1 369
ocen
7,1 10 1 369
Big
powrót do forum serialu Big

Koncówka słaba

użytkownik usunięty

- przegadana i tak jak by nie mieli pomysłu jak wszystko zawiązać do końca.

Okropna jest ta końcówka. Mogli poświęcić ostatnie dwa odcinki na to wszystko, co Ma Ri wysłała Gil Da Ran w wiadomości. Bardzo się zawiodłam. Współczuję też aktorowi który grał prawdziwego Kyoong Jun'a bo tylko leżał w tym łóżku, co było dla mnie mega frustrujące, nie zobaczyliśmy go w ogóle na sam koniec, dostaliśmy Gong Yoo bez twarzy. Jak kocham Gong Yoo tak wielka szkoda, że nie dali szansy młodszemu aktorowi. Tyle intryg, tyle gadania, a najważniejsze rzeczy ucięli. A szkoda bo był jakiś potencjał, aby zrobić świetną końcówkę.

użytkownik usunięty
LePetitBeurre

To jeszcze nic moja Droga - koncówka "49 dni" to jest dopiero totalna porażka! Świetny serial, ale zakończenie to DNO i 6 m mułu, aż sie nie chce wierzyć.

Dobrze, że mi mówisz choć i tak na razie mam przerwę od dram, trochę dość mam jak na razie rozczarowań:s

W "49 dni" przynajmniej był jakiś niespodziewany zwrot akcji, kijowy ale był. A tutaj, to ja nie wiem, co się stało.
Serial pokazuje wiele razy, że w każdej chwili sytuacja może się znów obrócić o 180 stopni. Czekasz na ten moment, gdy w międzyczasie rzucają w Ciebie bezsensownymi zapychaczami. A gdy już ten moment ma w końcu nadejść, zostaje spłycony do napisu "Rok później: I żyli długo i szczęśliwie"... Po prostu...
Początek był tak zaskakująco dobry, że aż się zdziwiłam. Pierwsze kilka odcinków było ciekawe, wciągające, zabawne, z jajem, z akceptowalną dawką dramatyzmu. Tak obiecujący serial... Tytuł, którego nie da się zrujnować = Korea udowodni, że się da.

ocenił(a) serial na 7
Myore

a ja nie rozumiem bo ja widziałam tarz tego jej mężą pierwszego young jae czy coś i co o kkj nie wrócił do siebie ? a co z young jae?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones