Biały Lotos
powrót do forum 2 sezonu

To nie wygląda jak drugi sezon, ale jak całkiem inny serial.
Pierwszy od początku ciekawił, czuć było intrygujące napięcie, postaci były wyraziste. Drugiego jeszcze nie obejrzałam do końca, ale z trudem brnę przez kolejne odcinki. Nuda, zero napięcia, ciekawych historii, postaci nijakie, długie sceny o niczym. Poza tym gra aktorska dużo gorsza niż w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
MondegreenM

I do końca nic się nie zmieniło. To jakieś nieporozumienie, że to Biały Lotos 2

MondegreenM

Absolutnie się zgadzam, że to jak inny serial. Nie był zły, ale nie rozumiem tych zachwytów. Moim zdaniem sezon 1 o wiele lepszy, tam była i satyra, i czarny humor. W sezonie 2 mamy piękną (i nieprawdziwą) Sycylię. Taormina to zlepek zdjęć z Taorminy, plaży w Cefalu na innym wybrzeżu Sycylii i oceanu na Hawajach.

MondegreenM

100% zgoda. Drugi sezon jest męczący i traci element komediowy. Zapycha luki przesadną ilością scen seksu. Ma dobre oceny, bo głosują napalone dzieciaki.

ocenił(a) serial na 8
MondegreenM

Mam dokładnie to samo odczucie. Dialogi sztuczne, oderwane od fabuły, gra średnia, nuuuda przetykana tanimi gagami. Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
MondegreenM

Popieram. Poziom fabuły spadł o 2 poziomy w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 8
MondegreenM

Dokładnie tak , dyrdymały i nudy w ładnej oprawie. Takie popłuczyny po 1 świetnym sezonie . Pojęcia nie mam skąd biorą się wysokie oceny 2 sezonu.

MondegreenM

Tragiczne gunwo przykro aż to pisać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones