Biały Lotos (2021)
Biały Lotos: Sezon 2 Biały Lotos Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Biały Lotos (2021)

In the Sandbox

57m
7,6 550
ocen
7,6 10 1 550
Biały Lotos
powrót do forum s2e4

Najgorszy odcinek

ocenił(a) serial na 7

W sumie jakby się tak dłużej zastanowić, to ten odcinek najmniej podobał mi się z dotychczasowych. Nadal trzyma poziom, jednak wszystkie wątki i ta cała intryga sprowadza się do tego że każdy rucha się z każdym...

ocenił(a) serial na 9
matiq9

Jak dla mnie ten sezon mógł nie powstać. Może finał odda, ale na razie jest cienko.

flamenkaa

A już myślałam że tylko ja mam takie odczucia. 1 sezon był głębszy, bardziej intrygujacy, Mieliśmy fajną analizę psychologiczną postaci a tutaj tylko sex sex sex, w zasadzie nie wnoszący nic do fabuły. Jestem rozczarowana

ocenił(a) serial na 8
Ankonwa25

Mam podobne odczucia, seksu za dużo i sceny za długie ,w pierwszym sezonie tez ich nie brakowało ,ale były uzasadnione i krótsze ;)a w drugim wysuwają sie na plan pierwszy niestety :/

ocenił(a) serial na 8
Ankonwa25

Wreszcie ktoś kto myśli tak jak ja!!! Drugi sezon oglądałam z sentymentu do pierwszego....ale nie porwał mnid

matiq9

Haha, no coż takie to przerysowane i sekswakacyjne ma być. Zatrudnili ładne buzie i ciała nie po to, żeby tylko leżeli na leżaczkach. Seks się sprzedaje. Z drugiej strony można też odnaleźć w tym myśl że ten cały seks jest pusty i niewiele wart, oprócz rozrywkowego wypełnienia czasu, skoro akurat pary, które robią to najczęściej albo żyją w kłamstwie, albo stanowi to ich robotę lub część manipulacji dla swojej lub czyjejś korzyści... Ci dla których jest to rzeczywiście istotne łącza to z jakimś emocjonalnym spełnieniem, choć są i tak jacyś pokręceni i oczywiście zalatuje to mocno płycizną, że akurat w taki sposób się jakoś wypełnią i ustabilizują, no ale nie wymagajmy od rozrywkowego serialu aż takich rozkmin....

ocenił(a) serial na 7
HUtH

Ależ nie wymagam nie wiadomo czego, prócz udanej czarnej komedii i przedniej rozrywki. Akurat co do scen seksu samych w sobie nie mam problemu, ale już z tym że każdy robi to z każdym uważam za naciągane i oglądając serial, zrobiło się to dla mnie już wtórne i po prostu zaczęło nudzić.

matiq9

Ktoś wkleił w jednym z komentarzy link do wywiadu z reżyserem, gdzie mówi, że każdy z sezonów będzie poruszał temat śmierci, w pierwszym jest to smierć plus pieniądze, w drugim smierć plus seks, w trzecim będzie powiązanie z duchowością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones