PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 261
ocen
7,0 10 1 25261
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Jak komuś się jakaś piosenka spodobała i chciałby się dowiedzieć jaki to tytuł albo już wie jaki...to niech wpisuje tutaj :) xD ;)

Frantic_Girl

Byłabym wdzięczna za podanie tytułu piosenki, która leciała w momencie gdy Brenda zrywała z Dylanem, w samochodzie na plaży. Z góry dzieki ;P

ocenił(a) serial na 10
cloe_3

Chyba chodzi o tą nutkę :
REM-losing my religion
;)

Frantic_Girl

Dziękuje bardzo. Ta piosenka chodziła mi już po głowie od paru dni i nie mogłam sobie darować, że nie znam jej tytułu ;P

Frantic_Girl

Ta piosenka jest śliczna :))
Pozdrawiam:*

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

szczególnie bardzo pasowała do tamtej sytuacji, jakby ktoś ją specjalnie napisał, stworzył ;)

ocenił(a) serial na 7
hairclipper

a ma ktoś może tłumaczenie? :)) [za krótki]

Frantic_Girl

Wogóle piosenki są fajnie dobierane do filmów :)
Pozdrawiam :*

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

nie wiem czy pamiętacie tą piosenkę, jak Brenda wyskakiwała ze spadochronem razem z Kelly, taka wolna piosenka, męski głos, bardzo ładna...

hairclipper

"Wicked Game" Chris Isaak O to chodzi ?? :)
Pozdrawiam ;*

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

.....Tak, jestem bardzo wdzięczny :* :).....

hairclipper

Nie ma sprawy ;) ;*
<za krótki> <za krótki>

Frantic_Girl

Szukam piosenki z odcinka z drugiego sezonu, to był pierwszy dzień w szkole po wakacjach. Chodzi mi o piosenkę, którą na końcu śpiewały razem Emily, Brenda, Kelly i Donna. Były ubrane na czarno, Emily była głosem głównym, a Kel, Bren i Don w chórku. Proszę o pomoc:)Z góry dziękuję:)

LilyRose

Breakin' Up Is Hard To Do - Neil Sedaka

Frantic_Girl

Też miałam pytać o tą piosenke :)
Pozdrawiam :*

Frantic_Girl

heY ;* Jeśli ktoś sobie przypomni o jakiejś piosence z filmu to piszcie, bo chetnie posłycham xD

Frantic_Girl

Witam, czy ktoś może zna tytuł piosenki, której słuchali Steve i Andrea w dzisiejszym odcinku? W refrenie było coś takiego: "That was just a dream, just a dream, just a dream...".
Z góry dzięki za pomoc.

adriko0

Chyba chodzi Ci o 'R.E.M. Losing My Religion' ale nie jestem pewan xD

JoasiaxD

Zgadza się, to ta piosenka, wczoraj jeszcze ją znalazłem :D Ale dzięki za odpowiedź ;)

adriko0

Nie ma za co ; ] jak kojarzy ktoś jeszcze jakieś piosenki to piszcie... xD

Frantic_Girl

Jutro kolejny odcinek Beverly Hills ;D Na pewno będą jakieś piosenki więc już proszę o wpisywanie tytułów ;P
Pozdrawiam ;*

Frantic_Girl

no na Pewno xDD tylko u Mnie cienko z Angielskim :( wiec licze na innych ^^. Pozdrawiam ;*

Frantic_Girl

Witam prosiłabym o tytuł piosenki do której Brenda wygłupiała się w Pitch Pitt, była przebrana i tańczyła wtedy razem z Kelly i Donną. Pracowała w zastępstwie Brendona. Wie ktoś?

Annamea

Lesley Gore-It's My Party
Myślę że o to chodzi ;)

Frantic_Girl

tak na bank chodzi o tą;) Tez kiedyś sie o nią pytałam na forum beverly xD Jest świetna;)

imagination90

Nom mi też się strasznie podoba :) xD]
Pozdrawiam ;*

Frantic_Girl

a ty Shannen jest chyba fanką Shannen Doherty co ;> hehehe ;P

imagination90

Nie ma za co ;) No jak widać jestem jej fanką ;D Ale Hilary Duff też bardzo lubię ;D
Pozdrawiam ;*

Frantic_Girl

Wielkie Dzięki

Annamea

w pewnym odcinku brendon poznaje dziewczyne z meksykanskiej dzielnicy w pewnym momencie ida do swietlicy i tam tancza ludzie leci piosenka taka w stylu dance, cos tam ''i like you...''

Frantic_Girl

szukam wykazu utworów z odcinka u4ea. z momentu jak byli w klubie undeground'owym. często pojawiało się słowo someday

nermal_bizkit

niestety nie mam pojęcia co to za piosenki :/

imagination90

w trzecim sezonie w odcinku gdy brenda jest w paryzu dylan smaruje kelly plecy w domku plazowym w tle leci jakas piosenka bardzo prosilbym o tytul leci jeszcze raz w tym samym odcinku podczas gdy dylan jest na plazy przy ognisku i za chwile przychodzi kelly z pizza

mrysio19

Sophie B. Hawkins - Damn I Wish I Was Your Lover ;)

Blair

szynka jestes;)ale wlasnie tez sam znalazlem te piosenke ale bardzo dziekuje

mrysio19

Ja juz ja mialam wczesniej na komie ;) Ale nie ma sprawy ;)

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

Nie wiecie czasem co to za piosenka była dziś w odcinku BH jak Dona, Kelly i Brenda ćwiczyły w spa? Ona była kiedyś hitem, szkoda że nie pamiętam słów :(

Oldzia_

Ja niestety Ci nie pomoge ;( Bo przez głupi polsat nie moge teraz oglądać BH;/

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

haaa znalazłam - Snap - Rhythm is a dancer - jakby ktoś chciał ta piosenka jest tu http://alicjia2008.wrzuta.pl/audio/aRVEBknuqS/034_-_snap_-_rhythm_is_a_dancer_19 92

Oldzia_

Zna ktoś może tytuł piosenki, którą obecnie możemy posłuchać podczas końcowych napisów (końcówka 3 sezonu) ??

Pozdro, Maximus1944pl

no_name_99

Zna ktoś tytuł piosenki, która leci na zakończenie szkoły. Leciała dzisiaj. Ostatni odcinek serii, zakończenie szkoły, a piosenka leci jak jadą na sam koniec odcinka obejrzeć swoje dzieło:) Czekam na odpowiedź:P

Frantic_Girl

Witam:)
A czy wie ktoś, jaka piosenka leciała w dzisiejszym odcinku na początku, gdy Brandon przyjechał do siłowni i czekał na Lucindę? :)
Pozdrawiam!

Lucynka_3

niestety nie wiem ...nie oglądałam i dlatego Ci strasznie zazdroszcze;P ;)

imagination90

będę wdzięczna za pomoc:)szukam muzyki z piątkowego odcinka(95),leciała ona w momencie kiedy podczas awarii samolotu Jim kazał Brendzie mysleć pozytywnie, i w trakcie lądowania samolotu.

Frantic_Girl

Chciałabym znać tytuł piosenki z odcinka 89 ktora leci 2 razy podczas 20 roczniny slubu rodzicow brendona i brendy. Byłabym wdzięczna za podanie tytułu pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
joasia_roza

Teraz coś trudnego, mam nadzieję, że ktoś pomoże ;-)
Usłyszałem tą piosenkę w radiu i pamiętam ją z BH, ale już parę miesięcy nie mogę jej odszukać ;P
Leciała czasami pierwszych sezonach, bardzo znana nuta. Instrumentalna, hit lat 90', z solówkami saxofonowymi. Pamiętam jak przez mgłę, że teledysk był czarno-biały ;D
Z góiry dziękuję za pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
Thomisson

A nie pamiętasz chociaż jakie tam były słowa? To by przynajmniej ułatwiło poszukiwania.

ocenił(a) serial na 6
Oldzia_

To była piosenka instrumentalna, bez słów ;-)

ocenił(a) serial na 10
Thomisson

No to jednak może być trudne. Ja Ci niestety nie jestem w stanie pomóc, bo ja takich piosenek nie słucham :(

ocenił(a) serial na 6
Oldzia_

Już znalazłem, wystarczyło mamy spytać ;)
Dla zainteresowanych : http://pl.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o
Świetna nuta :D

Thomisson

czy ktos pamieta 2 piosenki z bh 90210? jesli tak prosze o pomoc,kto spiewa? lub najlepiej tytuł piosenki :)pierwsza kiedy donna pracowala w Paryżu jako modelka miala fajną sesje zdjeciową i w czasie tej sesji leciala ta fajna piosenka ,a druga piosenka - ostatnie odcinki 5 sezonu tytul odcinka to chyba real mccoy,a chodzi mi o piosenke kiedy valerie robila kanapki na piknik z brandonem,zaraz na początku odcinka,prosze o pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones