Berlin (2023)
Berlin: Sezon 1 Berlin Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Berlin (2023)

Miłosna energia

The Energy of Love 58m
7,1 380
ocen
7,1 10 1 380
Berlin
powrót do forum s1e1

DRAMAT

ocenił(a) serial na 2

Nie da się tego oglądać. Infantylizm do potęgi n-tej. Płytkie sceny. Za dużo ględzenia o miłości. Albo to sensacja, albo wenezuelski tasiemiec. Dałem radę zobaczyć pierwszy odcinek. Pomyślałem, aby dać szansę i wymiękłem po akcji z motorem na początku drugiego odcinka. Słabe to straszne. Jakieś takie przerysowane? Pastisz? Nie wiem co to jest, ale dla mnie kiepskie. Rozczarowanie roku:)

ocenił(a) serial na 6
Jarkinson

Co prawda oglądałem dopiero jedynie dwa odcinki ale zgadzam się w 100 % z tym że za dużo miłości, uczuć itd.
Jedynie warto oglądać dla jednego aktora tak jak przypuszczałem. Jak na razie taka 6 ode mnie.

ocenił(a) serial na 10
Jarkinson

Zgodzę się z tą miłością. Dla mnie za dużo jednak warto pamiętać, że to Berlin opowiada tę historię, a po poprzednich częściach powinniśmy wiedzieć jak fascynujący jest to dla niego temat i jak bardzo lubi się nad nim rozwodzić. Oglądając takie seriale lub inne filmy akcji nie skupiam się zbytnio na tym jak bardzo nierealne i przerysowane jest to co się w nich dzieje, a bardziej na emocjach i napięciu jakie mi towarzyszy podczas oglądania. W tym przypadku otrzymałem to czego oczekiwałem i nie mam nic do zarzucenia.

ocenił(a) serial na 10
wojtek0771

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 6
wojtek0771

Trochę offtop, ale czemu oni zwracają się do niego Berlin? Przecież ten pseudonim powstał podczas napadu na mennicę, czyli trochę później.

McGyverPL

W Domu z papieru nie jest powiedziane, że wcześniej nie miał takiego pseudonimu. Może to był jego pomysł, żeby użyć miast, właśnie dlatego, że już wcześniej nazywali go Berlin, więc chciał przy tym zostać.

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 3
wojtek0771

Tam nie ma napięcia... Zwykle daje szanse i oglądam co najmniej 2 odcinki danej produkcji - niestety, tak mnie pierwszy odcinek znudził, że odpuściłem kolejny. Odniosłem wrażenie, że twórcy mocno się inspirowali filmami Guy'a Ritchie'go, ale jako przedstawiciele kraju, w którym ludzie płomiennie wyrażają emocje, nawalili tam scen miłosnych, które po prostu psują klimat i robią z całości wenezuelskiego tasiemca.

ocenił(a) serial na 8
Jarkinson

Mnie w scenie z motorem razi tylko to że złodzieje którzy potrafią okrasc dom aukcyjny poszli po motor z wypożyczalni narażając tym danym powodzenie całego planu . Nie trzyma się to kupy . Pozatym serial znośny .Berlin był kobieciarzem więc to normalne że romans jest tu pokazany w ten sposób. Jego dwie miłości kobiety i napady są że sobą nierozerwalne .Berlin nie byłby sobą gdyby jej przepuścił.

ocenił(a) serial na 8
kamyksc

Motocykl wypożyczył jeden z członków ekipy na lewy paszport i to dla siebie. To że tamta parka postanowiła go wypożyczyć od niego na akcje z księżulkiem to raczej ich głupota

ocenił(a) serial na 4
Jarkinson

Miał być Hit a wyszedł shit - brazylijska miłosna telenowela

ocenił(a) serial na 8
Jarkinson

A spodziewałeś się bardziej odgrzewanego kotleta po domu z papieru? :) pamiętajmy o tym, że historię opowiada Berlin i jakie było jego podejście do miłości. Mnie serial nie zawiódł w ogóle.

ocenił(a) serial na 8
Jarkinson

Da się, i to film o postaci która jest nieprzewidywalna i miłości jest tyle ile trzeba

ocenił(a) serial na 7
Jarkinson

Dla mnie ok! Widzę że masz za duże oczekiwania. Ale to nie Dom z papieru. Mi się podoba i nie mam nic do zarzucenia temu serialowi.

ocenił(a) serial na 7
Jarkinson

Obejrzyj "1670". To jest poziom !

ocenił(a) serial na 5
Jarkinson

Dokładnie, ciarki żenady od pierwszego odcinka.
A ten mocarny Berlin z domu z papieru zachowuje się jak nastolatek.

ocenił(a) serial na 5
zuzaka

Dokładnie, w Domach był kimś budzącym respekt i delikatny strach a tu zrobili z niego podstarzałego infantylnego nastolatka. Nie mówiąc o tym że chemii to już pomiędzy nim a tą Camile nie ma totalnie. Zionie pustką jak na Syberii. Szkoda. Czekałam na coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones