PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 651
ocen
4,2 10 1 16651
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

poradźcie coś filmwebowicze żeby żonie wybić z głowy to gówno razem z tym drugim co mroczki grają niby jest 2 września ale ja już nie wyrabiam nie będę przecież codziennie o 20 wychodził z domu,nie moge patrzeć na to barachło nie mówiąc już o słuchaniu,został mi tylko rozwód bo inaczej kogoś zaje..e przy którymś odcinku,dobrze że takie to krótkie i zaraz się kończy

trollu80

Drugi tv, każdy ma swój i ogląda co chce.

ocenił(a) serial na 4
trollu80

Co ty wypisujesz ? To nie forum dla psychologów. Porozmawiaj z żoną. Albo kup sobie inny telewizor i oglądaj tvn turbo





nathalie34

ahaha no dzieki za pomoc jak wy tu wszyscy poważnie podchodzicie do tematu no ale dobra pójdę na drugi tv,dzięki za pomoc :)

nathalie34

a z tym wypisywaniem to wiesz że ja mogę to samo napisać co ty wypisujesz nie podoba ci się co pisze to nie odpisuj ćwoku nikt ci nie każe,następny bażant co zaczepia echhh....

ocenił(a) serial na 1
trollu80

Rozwiedź się zanim zaczniesz to oglądać , dobrze ci radze i robie to dla twojego i innych dobra

budny1987

ło matko nie pamiętam tego wpisa co go pisałem,to było 4 lata temu z tego co widzę,czuje się trochę zażenowany,musiałem być nieźle zrobiony jak to pisałem ,czuje się w obowiązku przeprosić za moją głupotę ech....

ocenił(a) serial na 1
trollu80

Niemusisz się tego wstydzić napisałeś prawde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones