PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 651
ocen
4,2 10 1 16651
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

dno

ocenił(a) serial na 2

plakac mi sie chce widzac moja dziewczyne, ktora to oglada..

ocenił(a) serial na 3
sebus

Chyba każdy ma inne gusta jej pewnie nie podoba się to, co ty oglądasz:P
Ale jak widzę jesteś raczej ograniczony umysłowo i tego nie zrozumiesz;)Pozdrowionka :* <3 :D

ocenił(a) serial na 3
sebus

soryy może trochę przesadziłam, z tą twoją oceną ale mysle że to jej sprawa co ogląda;)

użytkownik usunięty
sebus

Współczuję . Można by sobie oczy przy tym wydrapac . Ale przydają się do innych rzeczy .
Ale serialik jest faktycznie żałosny . Nawet nie chcę mi się pisac dlaczego , takie mam niskie zdanie o tego typu produkcjach .
Jak by się ktoś czepiał to podaje tytuły filmów które uważam za dobre i fajne , a resztę i różnice sam sobie dopowie(w tym gatunku mniej więcej) a więc : Boston Public , Life Unexpected , Kochane Kłopoty , Gotowe na wszystko , Trawka , Plotkara , 6 stóp pod ziemią , Jak poznałem waszą matkę , Radiostacja Roscoe , Bez Skazy , Słowo na L czy nawet Joan z Arkadi ( jeszcze raz podkreślam , w tym gatunku czyli obyczajowe ) .

ocenił(a) serial na 6

ja lubie barwy szczęścia obecnie są fajne chociaż może za kilkadziesiąt odcinków mi się znudzi tak jak kiedyś m jak miłość.Jedno jest pewne pierwsza miłość zawsze będzie ciekawa.

ocenił(a) serial na 5
sebus

ale jednak nie płaczesz?

ocenił(a) serial na 2
sebus

Zmień dziewczynę.

sebus

<pociesza> <daje piwo>

ocenił(a) serial na 1
sebus

Współczuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones