PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 651
ocen
4,2 10 1 16651
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Nowy wątek. Władek i Darek

użytkownik usunięty

Co myślicie na temat tego wątku w serialu?? Odważnie jak na Polskie realia?
Prawdę powiedziawszy właśnie dla niego zacząłem oglądać kilka odcinków tego serialu ale nie wiem czy twórcy odważą się jakoś fajnie wykreować tą dwójkę.

Odważnie by było gdyby Darek odrzucił pedałka z kretesem. Ale za pewne w imię poprawności Daruś okaże się także ukrytym gejem.. Jak chyba każdy facet wpadający w oko gejom, we wszelkich serialach, które promują takie rzeczy.

Wiesz może, czy Władek miał jakieś poprzednie wątki w serialu? I od około którego odcinka pojawił się w serialu? :)

użytkownik usunięty
Sugetzu

Z tego co teraz zaobserwowałem mial już jakieś wątki(bo jego postać jest ewidentnie rozbudowania, wątek z synem, praca, pewnie do tego coś z rodzicami choć tutaj nie jestem pewien, a i ten watek z byłym facetem) ale nie wiem kiedy i jak został wprowadzony do serialu. Bo tak naprawdę zacząłem to oglądać nie dawdo gdy zobaczylem jakiś skrót co będzie się działo w tym sezonie, właśnie dla tego wątku Darek/Władek.

A rozumiem, też zacząłem niedawno oglądać, ciekawe jak to rozwiną, ale z tego co widzę, to ten wątek Darek/Władek dość szybko się rozwinie, bo za dwa odcinki już się ze sobą prześpią...

użytkownik usunięty
Sugetzu

Ich wątek ma się chyba właśnie opierać na problemach z jakimi będą się borykać jeżeli będą razem więc mnie nie dziwi tak szybka akcja na początku.
Skomplikowany związek gwiazdy sportu i naukowca do tego homoseksualistów, pewnie będą długo to ciągnąć a na końcu znowu bedzie tak, że ten Władek zostanie sam.

No właśnie, pewnie ich "związek" będzie poddany próbie, bo nie wiem jak Władek, ale Darek pewnie kryje się się z tym w swoim środowisku. Szkoda, że nie oglądałem kiedy jeszcze żył z Sabiną i Kajtkiem razem, pewnie też miał ciężko przyznać się przed nimi.

Ja też tylko dla nich oglądam ten serial :) a jak myślicie, ten Darek też jest gejem ?? bo w sumie to nie wiadomo, z jego zachowania (jak na razie), nie można mieć 100 % pewności. Chciałabym żeby Władek w końcu trafił na odpowiedniego faceta, a nie takiego niedojrzałego siuśka jakim był Maciek :(

użytkownik usunięty
sandia23

Ja oglądam od niedawna, właśnie od pojawienia się Darka w serialu ale poczytałem trochę na temat Władka. I z tego co przeczytałem w sumie to wydaje się być całościowo fajna postać ale twórcy chyba trochę za bardzo i za często robią z Władka ofiarę losu. Zbyt czesto coś mu się nie układa w tym serialu. A do tego twórcy wprowadzili takie mdłe cechy charakteru dla tej postaci, że po każdym nie powodzeniu, zmienia się on w taką postać która poprostu odpycha od siebie widzów(oczywiście to tylko krótki opis tego co na temat Władka znalazłem jeżeli chodzi o jego historie w serialu, więc może było tak naprawdę inaczej ale po komentarzach ludzie tak odbierają tę postać). A co do aktualnego wątku to na 100% Darek jest homoseksualistą tylko z powodów zawodowych to ukrywa i najpewniej będzie ukrywał choć może się ujawni ale to pewnie przekresli jego karierę. Wydaje mi się, że jeżeli serial idzie schematycznie to znów czeka Władka rozczarowanie, rozpacz, ból itd. Szkoda, że tworcy obrali taki schemat dla tej postaci bo to jest ciekawa postać a zwłaszcza całkiem przyzwoicie zagrana przez Stippa. Dubbing w jego wykonaniu naprawdę świetny, w wielu animacjach aż doskonały, szczerze polecam.

ocenił(a) serial na 3

Władek jest chyba od początku, najpierw miał aferę z ujawnianiem się. Jego faceta, Maćka, zaatakował pies sąsiada (czy też pies został na niego zaszczuty), potem pojawiła się jakaś laska znikąd (Sabinka), która postanowiła po, nie wiem ilu, powiedzmy 10 latach powiedzieć ojcu swojego dziecka, że ma dziecko. Boże, co za kretynka. Potem było ujawnienie się przed nią, ta tego nie popierała. Władek z Maćkiem trzy razy ze sobą byli i trzy razy zerwali (lol). Władek stracił bardzo dobrze płatną robotę w Szwajcarii, bo Maciuś zachorował na malarię i trzeba było po niego jechać do Afryki w tym samym czasie, w którym miał jechać do roboty. Oczywiście powiadomienie pracodawców o przesunięciu terminu rozpoczęcia pracy jest dla słabych, więc zerwali kontrakt. (Władek pomyślał, że stracił pracę, bo pracodawca to homofob, lol. nie dlatego, że spóźnił się o jakiś miesiąc i nie pisnął ani słówkiem pracodawcy, że mu coś bardzo pilnego wypadło) Od tego czasu Władek jest "biedny" (jak na standardy takiego polskiego serialu), bo całą swoją kasę wydał na leczenie Maćka) Był jeszcze wątek konkursu internetowego lub radiowego, nie pamiętam, w którym wygraną był związek partnerski, czy tam ślub z osobą tej samej płci w samolocie na terenie innego kraju. To on z Maćkiem to wygrał (fajnie, że twórcy pokazali nam chociaż zdjęcia ze ślubu. och wait, nie pokazali) i teraz ciekawi mnie, czy ma rozwód. Nie było o tym ani słowa.
Do tego to jest tak bardzo odważny serial, że panowie nawet buziaka ani razu sobie nie dali (Maciek z Władkiem)

Jak masz jakieś pytania, pytaj, śledzę wątek Maćka od początku serialu

ocenił(a) serial na 3
Meliona

tłu, Władka

użytkownik usunięty
Meliona

Dziękuję bardzo. A i brawa za streszczenie kilkuset odcinków.

Meliona

Hej :) Jeśli można zapytać o Władka, bo zaczęłam oglądać od niedawna i zastanawiam się jak to było ze zdradą Maćka? Jak Władek się o tym dowiedział i czy potem próbował mu wybaczyć czy definitywnie z nim zerwał?
Z gory dziękuje za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 3
__Cleo Sertortii13

Nowy chłopak Maćka był wkurzony, że tamten nie zrywa z Władkiem i nie chce ujawnić, że z nim jest. W miejscu publicznym widział ich razem w dość dwuznacznej momencie partner Sabiny, ale bał się powiedzieć o tym Władkowi. Potem zmienił zdanie i jednak mu powiedział. Władek się wkurzył, trochę się jeszcze pokłócił z Maćkiem i się rozstali.
Władek mu koniec końców wybaczył (po dłuższym już pobycie osobno po rozstaniu) i normalnie zaczął z nim rozmawiać. Jak dowiedział się, że Maciek zerwał z tym typem, to chyba nawet przyszło mu do głowy wrócić do niego (modliłam się, żeby nie...), na szczęście do tego nie doszło, a Maciek wyjechał do innego miasta. Zdrada nie była zaskoczeniem, bo gdy poprzednim razem się rozstali (xD) na jakieś dwa miesiące, to Maciek już kogoś sobie znalazł.
Mogą być jakieś przekłamania w tym co napisałam, bo już nie pamiętałam dokładnie jak Władek się dowiedział, ale sprawdziłam jeszcze z streszczeniem odcinków i powinno być w miarę ok.

Barwy były puszczane latem? Bo nie wiem czy to ja mam lukę jeszcze sprzed lata w oglądaniu czy jak, bo ostatnio w tv natrafiłam na odcinek, w którym Kajtek boi się, że prawdopodobnie zapłodnił swoją dziewczynę (haha, a Właduś stwierdził że nie trzeba z nim rozmawiać o seksie i antykoncepcji i minki robił). Kajtek sprawia chyba wszystkie możliwe problemy wychowawcze. To w szkole mu nie idzie nauka, to koledzy źli, to kradnie pieniądze rodzicom, to narko... nie, dopalacze, które przedawkował, i prawie się zabił, to dziecko zrobił. Scenarzyści powinni dopisać jeszcze ze dwóch nastolatków, żeby jakoś rozłożyć między nimi te problemy, ale po co się wysilać, niech na tego jednego spada wszystko.

Meliona

Właśnie ja też obejrzałam na TVP2 ten odcinek w którym syn Władka i ta dziewczyna mieli dziecko i w sumie zainteresowałam się i postanowiłam zacząć oglądać. (kiedyś już to oglądałam, ale to daaawno temu, 1 odcinek chyba nawet widziałam, obejrzałam kilka, a potem sporadycznie, aż w końcu przestałam).
Maćka troche kojarzę z wcześniejszych odcinków i dziwny trochę był XD Darek jest o niebo lepszy (zaczęłam też oglądać odcinki właśnie od jego pojawienia się).
Bardzo dziękuje za odpowiedź w każdym razie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones