PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 651
ocen
4,2 10 1 16651
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Choroba!!

ocenił(a) serial na 1

Choruję na ten serial.Nie wiem dlaczego ,ale gdy widzę go w telewizji to ciśnienie mi strasznie skacze .Nie rozumiem jak ludzie mogą to oglądać i czerpać z tego przyjemność.Wg mnie to jest jedne wielkie pranie mózgów .W tym serialu nie ma ani ciekawej fabuły i ani żadnego przesłania.Wszyscy robią kariery w redakcji ,show biznesie ,pracują w biurach,mają swoje firmy.Niektórzy narzekają na filmy Fantasy ,a oglądają to coś.Różnica polega na tym że oglądając Fantasy wiesz że to bajka,a tutaj bajkę wciskają .No Ludzie Kochani !!

ocenił(a) serial na 2
mck_90

Nie ty jeden tak masz.

ocenił(a) serial na 1
chemas

A najlepsze jest to że ci wszyscy pseudoaktorzy (m jak mdłości i barwy nieszczęść na czele) doskonale sobie zdają sprawę że występują w megagównie! Zero ambicji,zero moralności,zero skrupułów,najważniejsza jest zajebista i łatwa kasa! Niech normalni ludzie dowiedzą się w końcu że oni kasują 7 ,8 czy nawet 10 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy, może to ich zniechęci i obrzydzi oglądanie tego bezwartościowego chłamu.

ocenił(a) serial na 2
disco_man

No ja w zasadzie nie rozumiem tak wysokiej oglądalności. Gdyby nie to, że znam ludzi którzy to oglądają i wiem, że w ogóle wielu ogląda, węszyłbym w tym jakąś teorię spiskową. A tu wychodzi na to, że ludzie są po prostu głupi. To tak jak z reklamami, nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ludzie kupują te produkty, które są reklamowane, albo mają wyrobioną markę, a są takie same jak inne niereklamowane. Ja mam wręcz odwrotnie.

ocenił(a) serial na 1
chemas

Reklamy to 50 % prawdy i 50% kłamstwa. Nie znoszę ich. Reklamy na mnie nie działają, jak coś kupuję nie patrzę na markę tylko na skład produktu. Niestety,zarówno reklamy jak i te denne polskie telenowele totalnie manipulują biednymi ludzmi. Szkoda że ludzie coraz mniej myślą a coraz bardziej wpadają w ten dla mnie chory a dla nich kolorowy świat iluzji, która przykrywa prawdę grubą warstwą ,tak że jej nie widać.

ocenił(a) serial na 2
disco_man

Dokładnie, ja mam wręcz tak, że jak coś widzę non stop reklamowane, to wręcz odrzuca mnie od produktu

ocenił(a) serial na 1
chemas

Ja też, zresztą mam wrażenie , a wręcz jestem pewien że z tymi najbardziej reklamowanymi produktami jest coś nie tak. Nie ufam im.

ocenił(a) serial na 2
disco_man

coś w tym jest :)

ocenił(a) serial na 1
disco_man

Wierz mi,nie zniechęci.

ocenił(a) serial na 1
mck_90

Niezapomnijcie dać jedynek 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones