Barry (2018-2023)
Barry: Sezon 4 Barry Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Barry (2018-2023)

Tricky Legacies

31m
6,2 145
ocen
6,2 10 1 145
Barry
powrót do forum s4e5

Co tu się stało!?

ocenił(a) serial na 8

Chyba coś mnie ominęło. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego taki zwrot akcji? O co chodzi w tym odcinku....

ocenił(a) serial na 9
tzck

Przeskok w czasie o 8 lat do przodu. Barry ma nowe życie razem z Sally, ale cały czas się muszą ukrywać.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

O widzisz. Dzięki wielkie

tzck

Dokładnie, bezsensowny przeskok w czasie. I jest z Sally, która jest najbardziej irytującą postacią w serialu.

ocenił(a) serial na 9
jareeecki

Bill Hader to wytłumaczył. Mieli dwie opcje. Opowiedzieć w ostatnich odcinkach o ucieczce z więzienia i pościgu za Barrym lub zrobić przeskok w czasie i pokazać bohaterów po paru latach. Wyszło im, że pierwsza opcja byłaby mniej ciekawa.

MoszeUsz

Mogli dokończyć sezon o ucieczce a np zrobić 5 sezon z przeskokiem choć no to tylko moja opinia :)

ocenił(a) serial na 9
jareeecki

Też bym tak chciał, ale z jakiegoś powodu (to była decyzja Hadera), chciał skończyć na czterech sezonach.

ocenił(a) serial na 7
jareeecki

Sally piękna i autentyczna. Zakochałem się <3

ocenił(a) serial na 6
tzck

Dla mnie brak pomyslu na ten 4 sezon

ocenił(a) serial na 8
aronn

Prawda, czwarty sezon bardzo odstaje od pozostałych.

ocenił(a) serial na 9
Maqis

W dodatku bardzo mało Barry'ego w tym Barrym.
Chyba Hader woli jednak stać za kamerą niż przed nią. Ten sezon o wiele bardziej skupia się na Sally, Hanku czy nawet Cousineau.

ocenił(a) serial na 8
LuckyLuke266

Generalnie gdyby nie postać Kruka, to bym nie dokończył tego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Maqis

Tak, nowe wcielenie Fuchesa na pewno jest na plus. Wszystkie sceny w tej posiadłości to złoto, a już szczególnie ta dyskusja na temat ucinania głów przy paniach ;)

ocenił(a) serial na 8
LuckyLuke266

Na tym fragmencie popłakałem się ze śmiechu. W ogóle jeśli końcowy odcinek cały będzie na Real Barry mode on to chyba pozostawię ocenę bez zmian.

ocenił(a) serial na 8
Maqis

absolutnie się nie zgadzam, dla mnie jest naturalną kontynuacją tego, co od początku głosili twórcy: chodzi nam o opowiedzenie historii, w której nie będziemy się powtarzać.

ocenił(a) serial na 10
paulinakubas

Absolutnie. Rzadko kiedy byłem świadkiem serialu, którego twórcy nie zapomnieli skąd wyszli, ale ewoluowali z honorem, majstersztyk.

tzck

ja to odbieram tak, że Barry w rzeczywistości został zatrzymany, a ten cały "przeskok w czasie" dzieje się tylko w jego głowie. Taki happy end, który sobie uroił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones