PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 519
ocen
8,0 10 1 21519
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Przecież to jest ewidentnie serial klasy B jeśli nie C. Czy naprawdę wystarczy trochę banalnej przemocy i golizny w każdym odcinku, żeby zadowolić większość? Najwyraźniej.

ocenił(a) serial na 9
baxinski

Po czym wnioskujesz, że to serial klasy B albo C? Według mnie ten serial jest świetny i jednym tchem obejrzałem 4 sezony.

Kik0z

Po tym, że ciąg przyczynowo-skutkowy jest równie prawdopodobny co lądowanie ufo na ziemi. Bohaterzy zachowując się mniej racjonalnie niż postacie z GTA, a swiat przedstawiony jest mniej realistyczny niż bajki Disneya. To jest serial klasy B, ale to nie jest zarzut.

użytkownik usunięty
baxinski

A nie jest czasem klasy F G Alfa 32 i pół? Na pewno jest klasy wybitnej, jeśli chodzi o serial akcji.

ocenił(a) serial na 10
baxinski

Siłą tego serialu są postacie. Zarówno antagoniści jak i protagoniści. Dla mnie jest to klasa A+

ocenił(a) serial na 7
baxinski

Bo serial to nie tylko kasa. Nie ona decyduje o klasie. Tu mamy ciekawe postacie, ukryte historie, motywacje. Do tego do ta muzyka i zdjęcia, znakomici aktorzy. Ni i ten sznyt Balla, dzięki któremu łatwo „wyczuć” człowieka w postaciach. To nie jest żaden przełomowy serial. Po prostu skromny, uczciwy serial. Raczej klasy A.

Woooo

Klasy A to nie ogladaliscie chyba,taki na 6 co najwyzej.

ocenił(a) serial na 8
baxinski

Może i klasy B ale za to zrobiony jak należy.

ocenił(a) serial na 9
baxinski

Genialne - robić serialowi który zarzut bycia dobrym przedstawicielem swojego gatunku? (serialem klasy B). Jak na to wpadłeś? Na horrory też się zżymasz że są nieśmieszne?
Banshee jest moim zdaniem wybitnym przedstawicielem swojej niszy, z wyrazistymi postaciami dobrą grą aktorską i nie udawaniem czegoś czym nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones