PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 554
oceny
8,0 10 1 21554
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Banshee Origins 

ocenił(a) serial na 4

Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzyło się od czasu aresztowana człowieka, znanego nam teraz jako
szeryf Lucas, zajrzyjcie koniecznie na http://welcometobanshee.com Znajdują się tam krótkie filmy,
przedstawiające mniej lub bardziej ważne sytuacje z życia bohaterów serialu. Możliwe spoilery do
przyszłych odcinków, ale to raczej pozostaje w sferze domysłów niż potwierdzonych faktów.

W lekkim szoku jestem po pierwszym filmie o serbskim karczychu Oleku, bo chyba ten fragment najwięcej zdradza.

ocenił(a) serial na 7
orbitka90

Fajne to . Dla mnie najciekawszy był ten gdzie okazało się, że"SPOILER" HIob utrzymuje kontakt z Aną i, że Deva wie, że ktoś inny jest jej ojcem.

A Olek jest ukraińcem tak jak Ana i Rabbit

ocenił(a) serial na 4
Nimloth88

Po ostatnim odcinku już to wiem, wcześniej Ana coś wspominała, że miała problemy ze sprzedaniem diamentów, bo Serbowie coś tam..., i dlatego źle skojarzyłam narodowość całej trójki. Ech, szkoda, że zdradzili jednak, jak to na prawdę między Olekiem a Aną było...

Sądziłam, że Gordon poznał Carrie, gdy Deva miała kilka lat, więc to mnie akurat nie ruszyło ;)

BTW, na tej samej stronie można znaleźć czołówki wszystkich wyemitowanych odcinków oraz opisy symbolicznych zdjęć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones