PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851246}

Awantura

Beef
7,4 21 460
ocen
7,4 10 1 21460
7,2 24
oceny krytyków
Awantura
powrót do forum serialu Awantura
ocenił(a) serial na 6
bronkovic

W pewnym momencie ktoś ginie w dosyć paskudny sposób, więc - tak, są.

Sol89

Ale tylko ta jedna scena? Dzięki

bronkovic

Ogólnie nie ma brutalnych scen itp. ta scena śmierci też nie jest jakaś straszna, bardziej szokująca jak dla mnie. Można śmiało obejrzeć. ;)

ocenił(a) serial na 7
bronkovic

Powiedziałabym, że dopiero od 8 odcinka powinno się być przygotowanym na kilka takich scen. Ogóle serial nie ma za dużo przemocy fizycznej, nie jest to Tarantino
:)

ocenił(a) serial na 9
bronkovic

Tylko jedna scena pod koniec serialu w windzie :)

bronkovic

Masz zamiar oglądać z dziećmi? Lepiej nie, bo nagromadzenie przekleństw, w szczególności słowa k....a jest chyba rekordowe, jak na ostatnie seriale.

perun_6

Obawiałem się czegoś w rodzaju "Squid Game" a tam wytrzymałem do pierwszej sceny.

ocenił(a) serial na 8
bronkovic

Drastycznych, realistycznych scen nie ma, wspomniana w komentarzach scena śmierci też dosłownie nic nie pokazuje (sama jestem wyczulona na niepotrzebne epatowanie brutalnymi obrazkami), ale jest mocna, ja szczękę zgubiłam. Ogólnie w serialu nie ma sikania krwią czy przerażających scen, ale trzeba się przygotować na wstrząsające jednak przeżycia.

ocenił(a) serial na 7
bronkovic

A co, jak są brutalne sceny, to Mama nie pozwoli Ci obejrzeć tego serialu? XD

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

Niektórzy są wrażliwi na np. Widok krwi o gore nie mówiąc. Sam znam chłopa co go zmuliło od głupiego filmiku o pierwszej pomocy po scenie jak krew sobie tryska z tętnicy. Tak więc bardziej dziecinne jest twój nic nie wnoszący komentarz niż pytanie autora wątku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones