Atypowy
powrót do forum 4 sezonu

Wtf?

ocenił(a) serial na 6

Co oni odwalili w tym 4 sezonie? Śmieszy mnie te całe LGBT, bo głównie firmy na tym trzepią hajs, a naiwniacy myślą, że ma to na celu poprawieniu życia tych osób.

Ale do rzeczy. Kółko LGBT i zwracanie się do osób w innych zaimkach jak "TO", "ONO"? Czaje, że te pokolenie 2000+ jest walnięte, ale nie wiedziałem, że aż tak.

ocenił(a) serial na 10
Calvex

Nie wiem jak Ciebie, ale ja prawie z obrzydzenia odstawiłam cały sezon - laska z włosami na nogach i pod pachami jest dla mnie po prostu obleśnie niezadbaną osobą... A tego typu seriale ogląda się dla przyjemności i walory estetyczne grają w tym jedne z pierwszych skrzypiec.

kachulek

kachulek włosy masz też na łbie i sam fakt ich posiadania raczej nie jest znacznikiem zaniedbania. żałość czuje, jak mówisz, że taki szczegół zaburza ci całą estetykę serialu i nie jesteś w stanie tego zdzierżyć.

ocenił(a) serial na 9
kachulek

A kto powiedział,że kobieta musi się golić? niech każdy żyje tak jak mu się podoba. Jeśli nie chce sie golić to niech się nie goli. Proste.

Calvex

Nie da się ukryć, że właśnie w takim środowisku te osoby przebywają i właśnie tak wygląda ich codzienność. Może nam się to nie podobać, ale tak wygląda rzeczywistość. Cieszę się, że tego nie zmienili i że jednocześnie nie przesłoniło to głównego tematu, którym jest Sam. Mi osobiście ani przez chwilę wspomniane wzmianki o LGBT nie przeszkadzały, zwłaszcza, że postacie serialu są naprawdę dobrze stworzone, nie są powierzchowne i nie wpisują się w stereotypy, a wręcz przeciwnie, trochę od nich odstają. To ludzkie tematy, a twórcy podeszli do nich naprawdę ciekawie i o dziwo nie czuję, żeby robili to na siłę.

ocenił(a) serial na 1
Calvex

to juz kolejny serial który ogladam w ktorym jest wątek tęczowych koziorożców. Zaimki to ono hahah no jawne zakrzywianie rzeczywistości ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones