PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 884
oceny
7,7 10 1 15884
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

ja pierd..ale../?

ocenił(a) serial na 8

zajebioza prze serial widze sie szykuje po 1 odcinku jestem na takkkkkk jest humorek jest jest horrorek jest jest kilmat starych lat i wspolczesny jest tylko ogladac i sie dobrze bawic przy ASH`U.

ocenił(a) serial na 9
seth13

Bo to serial dla starych wyjadaczy którzy wychowali sie na własnie tego typu filmach. Dla mnie bomba powrót do przeszłości :). Młodej generacji raczej serial nie przypadnie do gustu.

ocenił(a) serial na 8
maxns

o to to dobrze gadasz ziom;)

ocenił(a) serial na 7
maxns

no raczej na pewno:)

ocenił(a) serial na 9
maxns

Zarąbisty serial się szykuje :-D Pierwszy odcinek normalnie mnie rozsadził heheh dawno się tak nie usiałem. Szkoda że więcej tego typu seriali nie kręcą w takim stylu. :-) jak co serial jest dostępny na alltube(kropka)tv

Polecam gorąco i wracam odpalić 2 odcinek.

ocenił(a) serial na 8
seth13

Fajnie by było, jakby serial odniósł sukces i zapoczątkował modę na powrót do starego stylu kręcenia filmów/seriali, niestety, cyferki raczej tego nie zapowiadają :( A szkoda, bo ja wolę pompowany keczup i nietoperze na sznurkach od wychuchanego, acz zupełnie nierealistycznego CGI :((

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

Naprawde serial trzyma klase. Gołym okiem widać jak twórcy bardzo staraja sie powrócić do kanona kręcenia filmów stara metodą i wychodzi im to naprawde swietnie.

Mar_28

Czy to się jakoś rozwinie bo oglądam drugi odcinek i ten serial wywołuje jedynie zażenowanie, jest masakrycznie słaby.

ocenił(a) serial na 8
theart

no jak nie jak tak .ja sie bawie swietnie ogladajac to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones