PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 241
ocen
7,3 10 1 63241
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Najlepsza końcówka Arrow jak do tej pory. Wzruszyłem się. To po prostu było zbyt piękne żeby było prawdziwe. Nasza kochana Felicity nareszcie wstała z wózka i chodzi o własnych siłach. Nareszcie będzie mogła spaść ze schodów i skręcić kark.

ocenił(a) serial na 5
TyrionLanister

Slade Wilson aka Deathstroke, najbardziej znany jako przeciwnik Batmana więc aby nie igrać z czasoprzestrzenią ;) pewnie nie pojawi się ponownie

ocenił(a) serial na 5
BlakJoint

Ja nie moge sie doczekac ,goracych scen gejowskiego seksu tego pedzia z czarnym krzyzem na mordzie LOOOOOL

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Nie wierzę...
Jaki spoiler...

ocenił(a) serial na 4
BlakJoint

Prawdziwy Arrow skończył się na pierwszym sezonie. Wszystkie kolejne to odświeżanie tego co już było i ssanie kasy z bezrozumnej tłuszczy. Ile to on już razy był śmiertelnie ranny w tych wspomnieniach? 20? 30? To bite 4 lata hospitalizacji, a jednak uratował w tym czasie świat x razy. Porażka.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Skończyłem oglądać po pierwszym sezonie gdzie bardzo mi się podobała ,serio tak ją potem spieprzyli??

ocenił(a) serial na 7
Danio31b

Drugi sezon jest świetny, bije ten pierwszy. Ale to co jest potem...no może trochę przesadzam, bo jest kilka całkiem naprawdę niezłych odcinków. Ale Olicity niszczy wszystko w 3 i 4 sezonie. Jednakże warto się przemęczyć by zobaczyć sezon 5 :]

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Szkoda bo w pierwszym sezonie Felicity była moja ulubioną postacią,czekałem na każda scenę z nią ,ale jeśli jest tak źle to chyba sobie odpuszczę ,może obejrzę drug sezon i na tym skończę ,dwa beznadziejne sezony w serialu to dla mnie za dużo wiec 3 i 4 odpada ;)

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

to je pomiń i tak nic nie stracisz a 5 sezon lepszy od pierwszego nawet

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

witam mam pytanie w ktorym sezonie felisity wstala z wózka i rozstała sie z oliwierem?

ocenił(a) serial na 7
andbart1

Jeśli mnie pamięć nie myli, to był to 4 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones