Arcane (2021)
Arcane: Sezon 2 Arcane Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Arcane (2021)

Odcinek 1

Arcane
powrót do forum s2e1

Gigantyczne i delikatne

ocenił(a) serial na 10

Wspaniała opowieść, monstrualne zwroty akcji i przepiękny warsztat. Dawać mi tu następny sezon bo tęsknię za Jinx.

theart

Serial ma swoje plusy i minusy moim zdaniem.. ale to prawda że postać Jinx i to jak ją rozwinęli jest genialne i jest to główny powód dla którego dalej oglądam. (jestem spóźniony, więc dopiero w trakcie pierwszego sezonu). Być może plusem jest to że nie znam gry na której bazie budowany jest serial (wiem co to za gra ale poza tym nie mam o niej pojęcia) więc każdy zwrot akcji jest dla mnie zaskakujący.

użytkownik usunięty
theart

Sobie jeszcze 2 lata poczekasz jak nie więcej na 2 sezon

ocenił(a) serial na 10

a czekajmy jak najdłużej, lepiej poczekać dłużej niż jakby mieli zrobić szybciej i coś spieprzyć

użytkownik usunięty
SZYMOn_63

Nie jestem fanem Arcane, ale cóż - to dobrze że trzeba długo czekać na nowe odcinki. Także mam nadzieję że w tym czasie panowie z Riotu się wysilą i zrobią dobry 2 sezon, żeby był w stanie zaangażować tak tępego widza jakim jestem ja. Ogólnie to strasznie nie lubię tego serialu - mam nadzieję że 2 sezon zmieni moja opinię 

ocenił(a) serial na 10
theart

Listopad 2024 i będzie co oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones