PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781264}

Ania, nie Anna

Anne
8,1 54 910
ocen
8,1 10 1 54910
7,1 11
ocen krytyków
Ania, nie Anna
powrót do forum serialu Ania, nie Anna

Gilbert

ocenił(a) serial na 7

Doprawdy, nie wiem czy daloby się znaleźć bardziej uroczego chłopca do roli Gilberta. A swoja drogą wróżę chłopakowi karierę z taką śliczną buzią ;)

ocenił(a) serial na 8
Helterskelter89

Też jestem zauroczona Gilbertem, stxrql w dziesiątkę. Nie sądziłam, że zdeteonizuje poprzedniego aktora

ocenił(a) serial na 7
ancykaj

Och mam to samo. Dla mnie Gilnert zawsze wyglądał jak Jonathan Crombie, ale Lucas to wspanialy Gilbert. Wizualnie perfekcyjny, a aktorsko świetny.

ocenił(a) serial na 8
Helterskelter89

Nieee, no pewnie że nie - on jest najpiękniejszy w tej części galaktyki - za pokonane musiały się uznać takie StArS jak: Kristina Pimenova, Laneya Grace, Hanna Hallysem, Sandra Orlov, Yekaterina Samoilova, Selinay Kaynak, Yana Kozlova i Elżbieta Jaworowicz. Nastepnym razem, gdy zechcesz "błysnąć", doradzam brokat. Zaufaj mi.

ocenił(a) serial na 7
Butterfly76

To jest tak dobry koment, że aż się szczerze uśmiechnęłam. Good job, zaufaj mi ;D

ocenił(a) serial na 8
Helterskelter89

Zaiste, kruszec dobrej próby dźwięczy, gdy weń uderzyć :) w odróżnieniu od nędznych ersatzów, ulepionych z ptasiego gówna, dajmy na to. Kłaniam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones