PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781264}

Ania, nie Anna

Anne
8,1 54 966
ocen
8,1 10 1 54966
7,1 11
ocen krytyków
Ania, nie Anna
powrót do forum serialu Ania, nie Anna

Ciekawe, co nasza dzielna Ania zrobi w następnym sezonie. Osobiście stawiam na to, że uratuje niemowlę przed stratowaniem przez konie albo ewentualnie w pojedynkę pokona tych złodziei.
Podoba mi się ten serial i ma swój klimat, ale scenarzyści naprawdę przesadzają.

ethelien22

Sądzę, że pójdą jeszcze dalej. Obstawiam uratowanie całej załogi statku, na który zamustruje Gilbert. W pojedynkę, na łódce pana Barry. A może nawet zapobieżenie katastrofie "Titanica", o ile dociągną do 1912 :-)

ocenił(a) serial na 5
ethelien22

Ja obstawiam uratowanie całej wyspy przed zalaniem tsunami.

ethelien22

Cudowne propozycje! I w zasadzie to przyszło mi teraz do głowy, że po co się rozdrabniać, może przecież zrobić to wszystko.

ethelien22

Niestety, i to jest najbardziej wkurzające. Do czegoś, co jest oryginalne, dopisują oklepane historie, pod hasłem "no przecież mogło być". Mogło, i było - u Marka Twaina, u Charlotty Bronte, u Karola Dickensa . Po co to przenosić na Zielone Wzgórze - nie mam pojęcia, zwłaszcza że nie ma w tym źdźbła oryginalności.

ocenił(a) serial na 7
ethelien22

ja czuję, że te zbiry (zwłaszcza pamiętając wzrok tego co się spóźnił i Ania mu otworzyła) czuję jakieś molestowanie albo coś w tym stylu (bo twórcy serialu pokazali co "potrafią" :P ) żeby propagować trudne tematy i zniewolenie kobiet :o
+może dorzucą pościg Ani na koniu a zbiry w pociągu hahah :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones