PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019207}

Angielka

The English
7,6 4 024
oceny
7,6 10 1 4024
8,0 4
oceny krytyków
Angielka
powrót do forum serialu Angielka

Dobre

ocenił(a) serial na 8

Nie kumam tych producenckich zawiłości.Serial podpisany przez Amazona i BBC leci na HBO.Ale to jest kolejna bardzo dobra rzecz po Małej Doboszce.Niezły wynik jak na HBO-drugi serial w tym roku,który mi się spodobał .

keirametz

Koprodukcja BBC i Amazon. Prawa maja oba podmioty na różne części świata. W Polsce pewnie BBC, a ze HBO współpracuje z BBC, wiec masz na HBO

użytkownik usunięty
spotify

no też tak myślałem ale tak na prawdę sytuacja wygląda nieco inaczej, U nas w Polsce prawa ma połowicznie należące do Warner Bros. Discovery All3Media https://press.amazonstudios.com/us/en/press-release/prime-video-reveals-official -firstlook-images-for-

ocenił(a) serial na 8

No właśnie o tym pisałem.Nie rozumiem tych zawiłości :)

keirametz

To nie pierwsze i ostatnie przypadki które były i które będą. Większość produkcji, gdzie potrzebny jest duży budżet ze względu na koszty to koprodukcje.

Oczywiście. Ale gdyby tak było to byłby ten serial wszędzie gdzie HBO Max a nie jest. Gdyby podmiot All3Media był głównym to by występował na początku każdego odcinka. U nas jest ze względu na BBC ;)

ocenił(a) serial na 10
keirametz

Absolutna zgoda w sprawie obu tych seriali!

ocenił(a) serial na 7
keirametz

Oj tak,Mala Doboszka malo znana ale tez dobry serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones