PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120309}

Amerykański tata

American Dad!
7,4 8 829
ocen
7,4 10 1 8829
6,0 4
oceny krytyków
Amerykański tata
powrót do forum serialu Amerykański tata

Pomimo że South Park i Family Guy dają dużą radochę takiemu fanowi jak ja, to jednak znów doszedłem tak jak w poprzednich wypadkach do takiego momentu, kiedy oprócz tych seriali poznał bym choć z ciekawości coś nowego, i wybór pada na serial twórców tego drugiego serialu.

I tu pytanie - najlepiej obejrzeć zapewne pierwsze odcinki. Ale potem jak już się ewentualnie się spodoba to chciałbym uniknąć co bardziej kiepskich odcinków, przynajmniej na razie.

Jakbyście mieli wyminąć kilka najlepszych odcinków serialu. Które byście polecili?
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
tc1987

hm... polecam Tears Of Clooney, American Dream Factory, Haylias, Dope & Faith, I Can't Stan You...
te mają ciekawe wątki, a Haylias i I Can't Stan You taką rolę Klausa, że się prawie popłakałem ze śmiechu :P

jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę ;)

tc1987

co za syf niewiem jak mobli simpsonów zamienić na takie lewackie gówno

batman_fw

mogli

ocenił(a) serial na 8
batman_fw

Hm, mnie jakoś Simpsonowie nigdy nie ruszali, kwestia rozpoczęcia oglądania tych kreskówek już po latach 90-tych.

Nazwanie serialu lewackim w którym główną postacią pozytywną jest zagorzały konserwatysta jest co najmniej dziwne:).

tc1987

Ale i tak ten serial uważam za żenadę ucieszyłbym się gdyby puścili futuramę czy family guy

ocenił(a) serial na 10
batman_fw

to oglądaj futurame asldkfmasdlfkasdf ja pi***dole kazdy ogląda to co chce... a ty odrazu żenadaaaa weź prosze cię załóż swoje forum narzekaczy i hejterów

kossity1

co nie zmiania faktu,ze lewactwo to epidemia światowa

ocenił(a) serial na 10
mishi93

Podobnie jak katolicyzm i wrodzony debilizm.

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

Idź się zastrzelić jak twój duchowy lider ze zdjęcia ale wcześniej zrób drugą przysługę i pozbądź się przed tym strzałem z Avatara Eryka - jego fani winni jawić się jako ludzi inteligenti a nie jako lewaccy imbecyle rodem z czytelników "Faktów i Mitów":),

ocenił(a) serial na 10
tc1987

No i "wrodzony debilizm" przemówił, a lewakim to kto jest i po czym to stwierdzasz?
A na marginesie nakłanianie do popełnienia samobójstwa jest karalne, więc się opamiętaj.

LordNeo

Jesteś słodki jak truskaweczka w byciu niekochanym przez los:).

ocenił(a) serial na 8
LordNeo

Ponieważ stereotyp lewaka wzoru kretynowatego odpowiada poziomowi twojej głupoty w tej dziedzinie.

Polecam skoro wedle avatara tak kochasz Hitlera polecam poczytać biografię jego wiernego kompana Theodore'a Eickiego - największego propagatora ateizmu w III Rzeszy który dowodząc załogami obozów koncetracyjnych stwierdzał że chrześcijaństwo to "wrodzony debilizm" i zmuszał członków swojej dywizji "Totenkopf" do opuszczania kościoła i wyrzucenia oporów moralnych jakie niesie wiara chrześcijańska. Efektem było odczłowieczenie tych ludzi zarówno jako strażników obozowych w stosunku do więźniów jak i największe okruciestwo pośród wszystkich SS wynikłe z tego że to ta dywizja jako jedyna przeszła kompletne pranie mózgu jeśli idzie o pozbawienie ludzi wiary.

Tak więc znając losy bliskiego tobie wielkiego ateisty propagatora walki z "wrodzonym debilizmem" Theodore'a Eickiego i jemu podobnych nazistów i komunistów zwalczających "opium dla mas" wiem z zasady że tacy jak ty winni podażać za swoim liderem najlepiej tą samą metodą z kwietnia 1945 :).

A więc wiedząc jako "człowiek" całkowicie zaślepiony nienawiścią do chrześcijan jak to jest z takimi jak ty albo Eicke niedostrzżesz belki we własnym oku tak więc niepozdrawiam :).

P.S Przepraszam osoby lewicowe które niepotrzebnie z góy tamtym postem utożsamiłem z umysłową amebą LordemNeo. Taki Piłsudski był przedstawicielem lewicy chrześcijańskiej a jako największego Polakowi XX wieku niee wypada go poniżać zestawiając z powyższym pokładem zaślepionej głupoty :).

ocenił(a) serial na 10
tc1987

Powiedz mnie czy nie jesteś już zmęczony swoimi opsesjami, wyszukiwaniem wszędzie lewaków, żydów, gejów i Bóg wie czego jeszcze. Nie zauważyłeś że kiedy się zaczynasz uzewnętrzniać ludzie odwracają głowy, zmieniają temat. Nie znudziło Ci się powtarzanie swoich prawd objawionych na które wszyscy mają wyje.bane. Także odpuśc i nie męcz mnie więcej.

ocenił(a) serial na 6
batman_fw

Nie wiem co w tym serialu lewackiego, chyba jeszcze nie zrozumiałeś znaczenia słowa... A Simpsonowie, mimo, że szanuję, jest o wiele bardziej poprawny i konserwatywny niż to... Do tego ponad 20 sezonów?!

ocenił(a) serial na 9
tc1987

mój najulubieńszy to "Rapture's Delight", bodajże z 5go sezonu. świetny pomysł i klimat, naprawdę z całego serca polecam:)

tc1987

a ja lubię z pierwszego sezonu dwuczęściowy "Stan of Arabia" :)

Delerith_Aranel

hahaha dobry jest. Najlepsze było jak paszporty palił. Jeden z lepszych odcinków.

tc1987

Jestem "nowy" w American Dad, ale po obejrzeniu prawie 3 sezonów mogę powiedzieć, że jest wciągający i zabawny. Seth miał dobry pomysł na serial i zrealizował go w jak najlepszym guście.

Do listy mogę jeszcze dodać JOINT CUSTODY z sezonu drugiego, zresztą jak wszystkie odcinki, które przedstawiają zetknięcie sie głównych bohaterów z używkami i wyobrażenie twórcy serialu, ich następstw. Wiele razy w Family guy mieliśmy okazje zobaczyć jak Seth MacFarlane wykreował Petera po narkotykach... przezabawne.

ocenił(a) serial na 10
tc1987

When a Stan Loves a Woman

ocenił(a) serial na 8
bobek388

Akurat ten widziałem - niezły choć bywają i lepsze acz dzięki za uwagę:)

bobek388

Jesteś słodki jak truskaweczka w byciu niekochanym przez los:).

tcl987

Powtarzasz się...

ocenił(a) serial na 8
tc1987

Ogólnie dzięki wszystkim poza dwoma debilami którzy w początkowym okresie pomogli mi wybrać co ciekawsze odcinki. Wasze typy często koniec końców okazywały się zbieżne z moimi po obejrzeniu całych sezonów tego serialu.

Jeszcze raz dzięki za rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones