PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 867
ocen
7,7 10 1 87867
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Za wysoka ocena

ocenił(a) serial na 4

Dlaczego ten serial ma ocenę wyższą niż np Z Archiwum X? Po pierwszym odcinku widać że to jest nudne i powtarzalne schematycznie(oglądałem 1 sezon). Amerykańskie dzieciaki zachowujące się jak idioci w domu którego nie znjają-typowy amerykański horror a to dopiero wprowadzenie do 1 odcinka.

ocenił(a) serial na 9
czesiek77

Może oglądnij więcej niż 5 minut pierwszego odcinka idioto

ocenił(a) serial na 7
Pericorp

brawa, idiotów należy piętnować :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
czesiek77

Musiałbyś obejrzeć 5 minut pierwszego odcinka żeby wyciągnąć wniosek typu "Amerykańskie dzieciaki zachowujące się jak idioci w domu którego nie znjają-typowy amerykański horror". A jeśli obejrzałeś cały 1 sezon i ciągle tak sądzisz to zostaję przy swoim - jesteś idiotą :D

ocenił(a) serial na 4
Pericorp

Aha czyli wszyscy muszą uważać tak jak ty i uważać to za arcydzieło bo jak nie to idioci? Skoro tak uważasz to jesteś ignorantem zaufanym w dobie. A ten cytat był tylko nawiązaniem i przykładem. Ale jeśli nie potrafisz uszanować zdania innych to dam jesteś idiotą.

ocenił(a) serial na 9
czesiek77

To nie jest opinia. Tylko pierwsze 5 minut tego serialu jest w kliszowatym stylu jaki opisałeś. Reszta może ci się podobać lub nie ale nie jest na pewno w tym stylu.

ocenił(a) serial na 4
Pericorp

No więc o to chodzi że mi się nie podoba całokształt(przynajmniej pierwszy sezon). Ale nie rozumiem czegoś takiego: nowy serial (no w miare) i tak jak np Breaking bad czy GoT od razu musi mieć aż taką wysoką ocenę. Dlatego tez podałem przykład Archiwum X które wg mnie miało bardziej rozbudowany wątek i był ciekawszy wg mnie.

czesiek77

W zasadzie ,,American Horror Story'' to słaby serial w porównaniu do wielu innych, o wiele bardziej wartych uwagi serialowych pozycji.... ale czy naprawdę zasługuje na ocenę ,,1''? To taka trochę ignorancja według mnie bo tragedii i dramatu nie ma. Chociaż możliwe ze trollujesz bo tak patrzę na tą widniejącą 9 nad The Walking Dead w twoim wykonaniu.

ocenił(a) serial na 4
Asvers

Nie troluje tylko zapomniałem zmienić oceny, bo ta wystawilem po pierwszym odcinku.


ocenił(a) serial na 10
czesiek77

Jeśli każdemu serialowi wystawiasz ocenę po obejrzeniu 1 odcinka to naprawdę tylko podziwiać i brać przykład :)

ocenił(a) serial na 9
czesiek77

Obejrzyj drugi sezon, bo jest znacznie lepszy ;) . Jeżeli faktycznie szukasz rozbudowanych i pokręconych wątków. Pierwszy sezon - moim zdaniem - nie był aż tak mocny i dobry, w porównaniu do drugiego.
I faktycznie, po Twoim pierwszym poście można było odnieść wrażenie, że obejrzałeś tylko pierwsze 5 minut serialu, góra cały pierwszy odcinek. Następnym razem po prostu precyzuj swoje wypowiedzi ;) . Gdybyś napisał od razu, że to jest li tylko przykład, to myślę, że nie byłoby całej afery :) .
Każdy oczywiście ma prawo do własnej oceny, ale lepiej całość najpierw poznać, a potem dopiero całokształt oceniać :) . Pozdrawiam i naprawdę zachęcam do obejrzenia drugiego sezonu! :)

ocenił(a) serial na 4
Marysza

My bad, faktycznie jak teraz czytam tak wynika :D

ocenił(a) serial na 9
czesiek77

No, to w ramach rekompensaty - obejrzyj drugi sezon :P daj szansę temu serialowi ;) . Powiem Ci, że ja np. nie należę do osób, które idą za modą. Wręcz uciekam od tego ;). Ale serial poleciła mi moja przyjaciółka i się wciągnęłam ;) . Tylko mówię, jak chcesz mocnych wrażeń, to obejrzyj drugi sezon, bo jak dla mnie pierwszy i trzeci (do reszty jeszcze nie doszłam :P ) są bardzo lajtowe :) a rozumiem Cię i wiem, że horror, to musi być horror z mocą, a nie trochę krwi i duchów i do widzenia ;) .

czesiek77

Chyba nie wiesz, ze w tym serialu kazdy sezon to oddzielna historia, oddzielny film. Pierwszy opowiada o nawiedzonym domu, drugi o domu wariatow, trzeci jest czyms w rodzaju Carnivale, a czwarty to czarownice we wspolczesnym Orleanie. Porownywac to do xf to dziwny pomysl, bo to zupelnie inna koncepcja. Tam nie bylo horroru, tu jest. Zgadzam sie, ze pierwszy sezon jest nieciekawy, nudny i ciezko sie zmusic by to obejrzec do konca. Moze faktycznie to jest to co lubia amerykanie, ja nie. Psychopaci, problemy rodzinne, duchy i tak dalej. Ale dalsze sezony sa lepsze. Chociaz tez makabryczne i dla milosnikow gatunku. I wszystkie sezony chyba cierpia na to samo, ze na poczatku intryguja, wciagaja, a gdzie w polowie koncepca sie rozlazi. Zostaw ten pierwszy sezon i zacznij ogladac ktorys z dalszych, moze ich fabyly czy tez pomysl na atmosfere przypadnie ci bardziej niz ten dom.
W tej chwili ogladam 3 i powiem, ze chyba podoba mi sie najbardziej, ale tez juz zaczyna sie lekki zjazd z powodu tych samych mlodocianych bohaterow... Ten schemat blondyn i dziewczyna akurat jest dosc meczacy...

czesiek77

Bo z Archiwum X jest stosunkowo stare i nikt do niego nie podchodzi już tak emocjonalniej. A to jest nowe i dużo ocen jest pod wpływem chwili.

ocenił(a) serial na 4
lena_awren_eithel

Zgadzam sie. Niestety tak jest :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones