PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 798
ocen
7,7 10 1 87798
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Moira...

ocenił(a) serial na 6

Od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie. Jak to możliwe, że każdy duch, który zginął w tym domu pozostaje w takim samym stanie cielesnym w jakim zginął, jedyna Moira O'Hara, czyli pomoc domowa jest stara i tylko niewierni mężczyźni widują ją jako młodą. Zginęła ona przecież jako młoda osoba, więc jak to możliwe że się zestarzała?

ocenił(a) serial na 10
marcin2630

W serialu bylo to wyjaśnione. Ze faceci widzą wygląd.. a kobiety duszę. ;)

ocenił(a) serial na 7
zacnaa

Więc dlaczego gdy Moira w jednym z odcinków wychodziła on zobaczył ją starą?

Saint_Veronika

Bo wtedy zobaczył ja naprawdę.

Martes_foina

Właśnie. Wychodziła. A przecież duchy nie mogły tego robić np. gdy odwiedziła swoją matkę. Dlaczego?

czarna_monia

Mogły, nie mogły tylko opuścić tego miejsca , na zasadzie pójść dalej. Były uwięzione w tym wymiarze. Być może czasem mogły oddalić się od domu-pułapki. Jeśli im zależało. A na czym może Ci zależeć jeśli jesteś duchem? Zwróć uwagę, że wiele duchów nawet się nie pokazywało za bardzo. Inne wędrowały, nawiązywały relacje z mieszkańcami. To chyba cecha danego ducha - indywidualna :).

Martes_foina

Dzięki za odpowiedź :).

Martes_foina

Już wiem dlaczego. Bo było halloween, a była mowa w filmie że wtedy duchy chodzą po ziemi :).

czarna_monia

Aaaa... noc diabła, no tak :) ale zastanawiało mnie to że jedne były az tak aktywne a inne mniej...

ocenił(a) serial na 8
czarna_monia

Hahahaah zabawnie odpowiadasz Martes skad Ci sie to wzieło?! Moga wychodzic raz w roku w halloween, musze wrocic przed switem albo samo ich ''teleportuje'' jak ogladales ten film skoro nie wiesz tak waznej rzeczy?

ocenił(a) serial na 8
marcin2630

A NO BO WIDZISZ, CHCĄ NAS ZMANIPULOWAĆ, MYŚLĄ, ŻE SIĘ NIE ZORIENTUJEMY, TYMCZASEM MY DOSKONALE ZAUWAŻAMY, NP. NAGŁE ZNIKNIĘCIE PSA ALBO ŻE NORA MA DZIURĘ W GŁOWIE A AKTORECZKA NIE MA POCIĘTEJ TWARZY, ALBO ŻE OWA AKTORECZKA RÓWNIEŻ WIDZI MŁODĄ MOJRE TUDZIEŻ JAK JAKIŚ PSYCHOL OBMACUJE SIĘ ZE STARĄ BEZ OKA, ALE TO BYŁO ICH GŁÓWNYM CELEM, ŻEBY NAMIESZAĆ NAM W GŁOWACH, BO WIDZISZ, KIEDY MY MYŚLIMY, ŻE ONI MYŚLELI, ŻE NIE ZAUWAŻYMY, ONI MAJĄ GÓRĘ, BO TAK NAPRAWDĘ WIEDZĄ, ŻE MY ZAUWAŻYMY I TO MY ZACZYNAMY KWESTIONOWAĆ WHAT'S RIGHT AND WHAT'S WRONG, I TU WŁAŚNIE LEŻY PROBLEM. DZIĘKUJĘ.

ocenił(a) serial na 9
Reenegadee

Mam ochotę spytać się czy wziąłeś leki. Genialna profilowka !

ocenił(a) serial na 8
kcmacik

DZIĘKUJĘ, MISIU. DZIŚ NIE BRAŁAM, ALE WTEDY MOŻE WŁAŚNIE OWSZEM. WIDZISZ, MAM ROZWINIĘTY SKILL W LOGICZNYM MYŚLENIU I MĄDRYM KOMENTOWANIU, ŻEBY TYLKO TE WŁAŚCIWE OSOBY CO MAJĄ ZROZUMIEĆ TO ZROZUMIAŁY, MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ ZROZUMIAŁYŚMY BUZIACZKI.
(MUSZĘ TERAZ PODKRAŚĆ CI JAKIEŚ FAV FILMY, BO CHCIAŁABYM OBEJRZEĆ COŚ SMUTNEGO A WIDZĘ U CB SMUTNE FILMY KC PAPA)

ocenił(a) serial na 9
Reenegadee

Smutne filmy, smutne życie Kc Papa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
marcin2630

Okazuje się że nie każdy. Bo np. spalone dzieci nadal jakby płoną żarem, ale Vivien wygląda zupełnie inaczej niż w czasie śmierci. Podczas porodu jest bez makijażu, spocona, ma rozwalone włosy, a nagle staje (jako duch) z makijażem, włosami wprost spod lokówki. Bardzo mnie to rozśmieszyło. Swoją drogą, powinna mieć właśnie też rozwalone krocze na wieczność, ale to na marginesie. A Tate? Czy miał ślady po strzałach? Dlaczego Moira nie miała przestrzelonej głowy, tylko jako młoda osoba nic, a jako starsza tylko bielmo na oku (tak naprawdę ta aktorka ma sztuczne oko).

Sighma

Może Vivien po prostu zrobiła sobie makijaż? Ukradła aktualnym mieszkańcom kosmetyczkę czy coś. Wydaje mi się, że Tate miał ślady po strzałach, bo bardzo niechętnie podchodził do kwestii seksu z Violet, może dlatego? Violet nie wiedziała że Tate jest martwy wtedy, kiedy ona chciała się z nim przespać (scena na plaży), a przespali się ze sobą dopiero wtedy, kiedy ona się już dowiedziała. A Moira generalnie jest bardzo zakłamaną osobą, jako młodą osobę widzieli ją nieliczni (niewierni mężczyźni), więc skoro była w stanie zrobić coś takiego, na pewno poradziła sobie też z przestrzelonym okiem ;)

ocenił(a) serial na 7
marcin2630

i pytanie dlaczego kusiła mężczyzn? Skoro jej dusza taka poukładana i żałowała tego co robiła za życia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones